Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jak skončilo přátelství Pavla Zuny a Mirky Čejkové? Nenávist a lhostejnost!

Zdroj: TV Nova
Patřili k miláčkům televizních diváků! A zároveň k nejoblíbenějším tvářím Novy. Jenže Mirka Čejková (54) a Pavel Zuna (49) od doby, kdy se stáhli z televizní obrazovky, spolu nepromluvili. Jejich navenek přátelství upadlo do děsivé lhostejnosti.

Redakce eXtra.cz oslovila věhlasnou televizní moderátorku a ta se netajila tím, že se Zunou ji deset let nic nespojuje. „Nebavíme se spolu, nevím ani, co Pavel dělá. Nikdy jsme přátelé nebyli,“ řekla nám někdejší televizní hvězda Mirka Čejková, o které se nedávno objevila v médiích zmínka, že jí exmanžel Alex Čejka dluží na alimentech na jejich děti 39 milionů korun. „To jsou hodně divná čísla, není to tak,“ dodala moderátorka, která se Zunou tvořila zprávařskou dvojici v roce 2008 i na Primě – tehdy se relace jmenovala 1. Zprávy na Primě.

Poté oba rozdělil Zunův, v té době byl šéfem zpravodajství, nemilosrdný vyhazov, a to z důvodu, že se jejich měsíční honoráře pohybovaly na astronomických částkách okolo 200 tisíc korun a sledovanost se i přes to, že šlo o osvědčené tváře, nikam neposunula. Redakce oslovila i Pavla Zunu, který se k Čejkové nechtěl vyjadřovat. „Nejsme kamarádi, mnoho let jsme se neviděli a to je celé,“ řekl nám stručně Zuna.

Podle našich informací se jejich vztahy rozpadly právě po konci na Primě, kdy Zuna odešel a Čejková v televizi ještě pár měsíců zůstala. A hodně sázela na příchod šéfky zpravodajství Jitky Obzinové. „Měla by do zpravodajství vnést to, co její předchůdce nesplnil,“ kousavě tehdy uvedla na adresu Zuny. A právě tato památná věta byla tím, co definitivně přeměnilo přátelství do vzájemné nenávisti…

Související články

Další články