Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jak si užívá fotbalový bůh: Ronaldo se pochlubil fotkami z luxusní dovolené na moři

Jak si užívá fotbalový bůh: Ronaldo se pochlubil fotkami z luxusní dovolené na moři
Zdroj: Instagram
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
Cristiano Ronaldo
Koronavirus okleštil některým profesionálním fotbalistům už tak dost krátkou dovolenou. Výjimkou není ani slavný Cristiano Ronaldo (35), který ještě před několika dny hrál se svým Juventusem Ligu mistrů. Z té ale byl italský tým rychle eliminován a slavný fotbalista si tak může pořádně užívat těch několik volných dnů, které má.

Vyřazení z Ligy mistrů muselo být pro jednoho z nejlepších fotbalistů světa pořádné zklamání. Jak je známo, Cristiano Ronaldo je poctivý dříč, který nebere nic jiného než úspěch. Ten mu ale tentokrát nebyl přán. Na druhou stranu se tím ale nemusí tolik trápit, alespoň si může užívat luxusní dovolenou se svou rodinou.

K odpočinku po vskutku netradiční fotbalové sezoně si zvolil svou luxusní jachtu. Na té se vypravil spolu se svou dlouholetou partnerkou Georginou a dětmi brázdit Středozemní moře. A o tom, že si pár užívá dovolenou plnými doušky, není pochyb. "Jsem šťastný, že mohu sdílet tyto nádherné okamžiky s tebou," napsal hvězdný kanonýr Juventusu na svém instagramovém účtu.

Útočník je ve skvělé formě

Ronaldo se na Instagramu pochlubil nejen fotkami svých šťastných chvil, ale také pořádně potěšil oko nejedné fanynky. Sdílel totiž fotku své vypracované postavy, kterou by mu mohl závidět kdejaký muž. Svým soupeřům pak ukázal, že je perfektně připravený na novou sezonu, která je už za rohem.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy