Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Jak si užít Velikonoce: Důležité je umět si je udělat hezké!

Jak si užít Velikonoce: Důležité je umět si je udělat hezké!
Zdroj: Pixabay
Velikonoce 2021

Velikonoční svátky klepou na dveře, pokud tedy přemýšlíte, jak si je letos zpříjemnit a díky čemu si je udělat hezčí, přinášíme vám tipy, jak toho docílit. Stačí mít připravenou dobrou zábavu, kvalitní drink a něco dobrého na zub.

Na letošní Velikonoce bude vymýšlení zábavy víceméně na vás, protože se nedostanete nikam na koledovačku, ani na návštěvu známých či příbuzných, která by vám tento sváteční čas dozajista zpříjemnila. Musíte si tedy vystačit sami. Přinášíme vám tipy na originální aktivitu i něco dobrého na zub.

Ovocné pálenky k Velikonocům neodmyslitelně patří. Dopřejte si švýcarskou kvalitu

Ovocné pálenky jsou s Velikonocemi neodmyslitelně spjaty. Jsou perfektním digestivem po svátečním hodování i vítanou výslužkou pro velké koledníky. Zástupům koledníků ani letošní rok nepřeje, ostatní příjemné velikonoční tradice si však nenechte ujít. Při přípravě velikonočních dobrot si vždy chceme dopřát si to nejlepší, tím samým se řiďte i při výběru pálenky: Švýcarská řemesla jsou proslulá svou kvalitou. Potvrzují ji i švýcarské ovocné destiláty Fassbind 100% přírodní pálenky Fassbind jsou připravované už od roku 1846 tradiční řemeslnou metodou pouze z nejkvalitnějšího ovoce místních pěstitelů. Zrají několik měsíců v dubových sudech a na závěr jsou zjemněny přírodními výtažky z ovoce. Mají dokonale vyladěnou, nasládlou chuť s intenzivními ovocnými tóny. Užijte si prvotřídní originál z okouzlujícího světa pálenek.

Vajíčka na sto způsobů

Natvrdo, naměkko nebo na hniličku? Vajíčka k snídani milujeme v nejrůznějších podobách. Ale pozor! Tyhle do lednice nepatří! 4 vajíčka v zábavném velikonočním balení Milka Egg´n´Spoon jsou totiž z té nejjemnější čokolády z alpského mléka. Tradičně jsou plněná lahodnou krémovou pěnou, ale varianta Oreo s krémovou pěnou a oblíbenými Oreo sušenkami nenechá chladným žádného malého koledníka. Ať už budete letos trávit Velikonoce kdekoliv, nenechte se zaskočit a buďte připravení!

Lahodná káva jako dezert po dobrém jídle

Tato lahodná káva v bio kvalitě se hodí nejen pro sváteční ráno k mazanci, ale i k zákusku po obědě. Vychutnáte si ji v každé podobě, ať již máte rádi espresso, cappuccino či latté macchiato s bohatou pěnou ozdobenou navíce ještě šlehačkou a kakaem. Koupit ji můžete v Albertu.

Hledejte kamínky místo vajíček

Dospělí se nemusí na Velikonoce stranit dětských her, jako je například hledání čokoládových vajíček, jen je vymění za vejce z minerálů Nejen, že budou v míse na vašem stole skvěle vypadat, ale navíc vám do domácnosti přinesou klid, harmonii a úlevu od stresu. Skvěle zpracovaný kámen labradoritu do tvaru vejce vás podporuje během meditace a vyvolává vzpomínky. Přináší sílu, vytrvalost a připravuje duši na další růst.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy