Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Jak si užijete první měsíc prázdnin? Přečtěte si náš červencový horoskop rodinného života!

Už máte se svou rodinou plány, jak strávíte léto? Co vás čeká v oblasti rodinného života v červenci? Přečtěte si váš horoskop a zjistěte, na co se můžete těšit a na co si dát pozor!

Beran

V první části léta rodina rozhodně nebude v centru vaší pozornosti, právě naopak – budete mít spoustu jiných, zajímavějších aktivit. Vaši blízcí to ovšem budou vidět jinak, takže se nejspíš nevyhnete výčitkám. Ve druhé polovině léta bude rodina vaším útočištěm.

Býk

Rodinný život vám bude doslova vzkvétat a se svými blízkými si budete skvěle rozumět. Konečně pocítíte k některým příbuzným dostatečnou důvěru, abyste se jim mohli svěřit s věcmi, které jste si doposud raději nechávali pro sebe nebo jste je řešili s přáteli.

Blíženci

Nelze říct, že by pro vás byla rodina v tomto období nějak zvláště důležitá. Budete mít spoustu jiných letních aktivit a většina toho zajímavého se bude hlavně v červenci odehrávat mimo váš domov. Někdo z rodiny vám bude vytýkat, že pořád někde létáte.

Rak

V rodinném životě je pro vás příznivá první polovina července. Jupiter vám dlouhodobě přináší velké úspěchy do rodinných aktivit, jeho vliv nyní vrcholí a postupně doznívá. Ve druhé polovině července bude vaše energie věnovat se rodině postupně ustupovat.

Lev

Řeči některých příbuzných vás budou doslova vysávat z energie, vlastně ani nebudete vědět proč – ale dejte na svůj pocit a raději se v tom příliš nevrtejte. Již několik dní po polovině července se totiž dočkáte přílivu nové energie.

Panna

V rodině se vám bude výborně dařit po první polovinu měsíce. Právě teď je nejvhodnější doba pro nejrůznější rodinné aktivity a pro dotáhnutí vašich velkých plánů v domácnosti do zdárného konce. Ve druhé polovině července se v rodině objeví nová témata.

Váhy

Po většinu července pro vás budou rodinné povinnosti představovat spíš zátěž a nebude se vám do nich příliš chtít. Příbuzní budou chtít, abyste se víc angažovali ve věcech domácnosti a bydlení, ale vy budete mít úplně jiné priority.

Štír

Letos v létě raději zapomeňte na svoji touhu hrát v rodině první housle – stejně by se vám nepovedlo prosadit se, ať se snažíte jakkoliv. Chvílemi se budete doma cítit téměř jako cizinec, protože vašim přáním nikdo nebude dávat příliš velkou váhu.

Střelec

Vaše rodinné zázemí bude vynikající a budete s ním spokojeni. Trochu vás však bude mrzet, že kvůli rodinnému životu nemáte moc času na přátele a další své aktivity. Vaší rodině to však přesto nebude stačit, jenomže vy jim dáte jasně najevo, že víc už se omezovat nechcete.

Kozoroh

Vaši příbuzní se budou dohadovat o věcech, které se vás budou týkat, a nebude jim přitom příliš překážet, že u toho vlastně vůbec nejste. Váš souhlas či nesouhlas bude vedlejší – ale to si samozřejmě nenecháte líbit a budete reagovat tichým protestem.

Vodnář

Po většinu července nebudete mít příliš náladu na rodinný život a mnohem lépe vám udělá dovolená prožitá s přáteli, s novou láskou nebo klidně i o samotě – potřebujete si trochu odpočinout od rodinného stereotypu a každodenní jednotvárnosti.

Ryby

V první části července vás bude rodinný život velmi bavit. Bude to pro vás seberealizace. Koncem července se odhodláte ke změně a řeknete si, že takhle to už dál nejde. Vaší rodině jistě neuškodí, když každý z nich dostane nějaké ty úkoly navíc.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe, s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 SMS/max. 46 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 015, www.ema.bzwww.platmobilem.cz

Související články

Další články