Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Jak si přičarovat silný orgasmus a dokonalé milování: Použijte ČERVENOU MAGII

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
láska a sex
Možná jste si mysleli, že existuje pouze černá a bílá magie, ale nic není černobílé, a tedy ani magie ne. Vedle těchto dvou existuje ještě třetí, červená. Říká se jí také magie sexuální a patří do ní všechna kouzla spojená se sexem, vášní a láskou. Sex a magie. Že to nejde dohromady? Ale ano. Ponořte se do tajemné sféry vašeho milování a splňte sobě i svému drahému všechna erotická přání.

Červená magie = sexuální magie

Červená magie je magie sexuální, k níž patří rituální sexuální soulož, známá i jako černá mše. Jde o akt opředený tajemstvím a mýty, což se hodilo do krámu celé řadě šarlatánů a sekt, kteří červenou magii zneužili ve svůj prospěch. Nejde však o špatnou magii. Jde o magii, která je taková, jací jsou její tvůrci. Při magických rituálech se kromě sexu užívají i vůně a květiny. V reálu do této magie náleží různé tantrické techniky, jóga, taoistická sexuální magie, černé mše a mnoho dalšího.

Tantrická soulož

Pokud mluvíme o sexuální magii, první termín, který se spoustě lidí vybaví, je tantra. Tantrická magie je trochu podobná józe. Při tantrickém sexu partneři mnohem více vnímají jeden druhého, sledují svůj dech a snaží se omezit pohyby těla na minimum. Některé páry tak vydrží ve spojení téměř bez hnutí i celé hodiny. Tento druh vzájemného potěšení je hodně náročný na soustředění a hodí se spíš pro sexuálně zkušenější dvojice.

Magie sexuálního opojení

Sexuální magie se zabývá stimulováním jakési okultní síly prostřednictvím sexu. Už staré civilizace považovaly sex za jev magický, vezměte si jen všechny ty obětované panny či pohanské sexuální rituály spojené s úrodou. Ve chvíli sexuálního opojení jsme spojeni s Universem a prostupuje nás energie, o jejíž síle nemáme ani nejmenší představu. Orgasmem je veškerý nervový systém zapojen do exploze ve vnitřním kosmu.

Magie, které vládne rozkoš a vášeň

Červená magie náleží k velmi starobylým magickým fenoménům a je proto spojena se spoustou rituálů. Křesťané je pak označovali za pohanské zvyky. V Indii je však užívali dokonce i v rámci medicíny. Jiné směry tuto sexuální magii spíše zneužívaly jako nástroj sexuální manipulace nad ženou. Partneři však neměli být náhodní, ale sobě si známí. Principem červené magie je oheň a jeho ovládání. Je to magie, které vládne rozkoš a vášeň. Duchovní osoba, která se specializuje na červenou magii, umí dokonale ovládnout druhé lidi, jsou to výborní milovníci a umějí i ovlivnit city.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články