Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Jak si najít MILIONÁŘE?! Barbara Kautmanová si umí vydělat sama i bez chlapa! Čím?

Barbara má opravdu talentovanou dcerku.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
V osmi letech vystavovat v jednom z nejluxusnějších podniků v Praze, to je výkon dcery bývalého milionáře Michala Červína a Barbary Kautmanové. V čem malá holčička vyniká?

V centru Prahy proběhla v jednom z nejluxusnějších podniků první vernisáž obrazů Rozárie Kautmanové (8). Ano, jak už samo jméno napovídá, jde o osmiletou dcerku Barbary Kautmanové a někdejšího milionáře z reality show Vem si mě Michala Červína.

Nadité konto, luxusní auta, bydlení ve vile, takto přesně by se dal popsat pozlátkový život bývalého podnikatele, který vydělal velký peníz pomocí různých zpronevěr a podvodů. Nakonec přišel zatykač a nástup do pankrácké věznice.

Matka samoživitelka Barbara Kautmanová ale na život nezanevřela a začala za svoji dceru a samu sebe bojovat. Dnes je z ní úspěšná žena v hotelnictví a ze svojí dcery Rozárie vypiplala nadanou malířku.

„Jsem na ni nekonečně pyšná! Každým dnem se lepší a její talent je obdivuhodný. Dokonce jsme navázali malou spolupráci s českým týmem Louis Vuitton, díky kterým jsou hedvábné šátky na světě. Její otec je pro mě uzavřená minulost a do našich životů v podstatě nepatří,“ svěřila se Barbara Kautmanová.

Mnoho z obrazů, které malá Rozárie namalovala, působily na hosty přímo magneticky a možná někdy až příliš dospěle. Některé z obrazů se dokonce nechaly přetvořit v luxusní hedvábné šátky, které se následně prodávaly za 4 000 Kč! To je na osmiletou holčičku solidní výkon. Nicméně celý výdělek putoval na konto organizace Strom života, který pomáhá lidem v posledním stádiu umírání.

Na akci dorazila také Ornella Koktová (24), která byla dílem malé dívenky doslova unesena. „Musím říct, že malá Rozárie má opravdu neskutečný talent a její tvorba mě zaskočila. Její maminka na ni musí být patřičně hrdá, protože tohle se u tak malého dítěte jen tak nevidí. Je hezké vidět, že i přes to, jakého má malá tatínka, tak z ní roste štěstí,“ dodala Ornella.

Související články

Další články