Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Jak si Leoš Mareš penězi vytunil svoji holku! Proměna Moniky Koblížkové v přímém přenosu!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 23 fotografií
Jak se z ošklivého káčátka stala labuť? Je takový příběh z pohádek vůbec reálný? Leoš Mareš nám opětovně ukázal, že i science fiction se někdy dá proměnit v realitu!

Říká se, že si za peníze štěstí nekoupíš, ale krásu očividně ano. Jak si také jinak vysvětlit radikální proměnu Moniky Koblížkové (35), která se po boku Leoše Mareše (40) za pouhých 20 měsíců vztahu změnila skoro k nepoznání.

Moderátor Leoš Mareš byl velmi známý tím, že si potrpěl na špičkově krásné a svůdné ženy Ale i to nejvybranější jídlo se jednou přejí, a tak Leoš potřeboval změnu. Porozhlédl se tedy a sáhl po jedné obyčejné módní editorce Monice. Zprvu nenápadná dívka v letech, která by v minulosti byla prohlášena za starou pannu, Leoše uchvátila svým vtipem a charismatem. Což o to, to mu nikdo nebere, ale díky Leošovi můžeme v přímém přenosu vidět, že za peníze jde opravdu zařídit skoro vše!

Monika na plastiky asi moc není. Má umělá jen prsa a zřejmě i nějaký ten napíchaný mililitr botoxu v obličeji, ale to je ještě v pořádku. Co nás zarazilo, je například to, jak jí za skoro ty dva roky, co je s Leošem, zhoustly vlasy. Monika, která dříve na svém Instagramu měla neustále mastné a ulízané vlasy, má dnes najednou hřívu jak pravá lvice salónů. Své zažloutlé zuby má dnes bílé jako padlý sníh. A svoji věčně ulepenou a mastnou pleť plnou pih má dnes krásně matnou a upravenou.

Jistě ale nemůžeme zůstat jen u změn tělesných. Velkou změnou prošel i šatník Moniky Koblížkové. To jsou drahé kožešiny, šperky, hodinky Rolex, Fendi róby a tak bychom mohli pokračovat ještě hodně dlouho. A jak by na to taková obyčejná módní editorka mohla vydělat? Odpovědí je movitý muž jménem Leoš Mareš. Dámy, pokud budete mít podobné štěstí a jako ošklivka Betty narazíte na takového štědrého muže, tak věřte, že za 20 měsíců z vás bude o 100 % vzhlednější osoba a sousedi vás už nepoznají.

Související články

Další články