Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Jak si fotil orgasmy a sex na mobil? Získali jsme soukromé snímky z postelového dovádění mezi Koptíkem a Gregorovou!

+ Dalších 20 fotografií
Exmilenec Hany Gregorové (65) je pořádné zlobidlo! Kromě toho, že na svém Facebooku své bývalé lásce skládá bizarní básně, sem tam postne společný snímek z dovolené, existují i fotografie z postelových hrátek... Redakce eXtra.cz získala malou ochutnávku, co se asi dělo v soukromí Gregorové a Koptíka (34).

Vdova po Radku Brzobohatém si teď nejspíše kouše nehty a trhá vlasy, že dovolila mladému zajdovi fotit společné intimní chvilky. Její soukromí se teď postupně dostává na povrch a může si za to jen ona sama. Ale nejspíš v době, kdy byla zamilovaná až po uši, netušila, že snímky se někdy objeví na veřejnosti.

Redakce získala několik citlivých momentů, které pocházejí z Koptíkova mobilu. Sám se nám ke snímkům nechtěl moc vyjadřovat, protože už tuší, že „haló“, které způsobil, mu Hanku do náruče nejspíš nikdy nevrátí.

HANA GREGOROVÁ SI TO UDĚLALA SPRCHOU, TVRDÍ KOPTÍK – VÍCE ZDE.

Na snímcích, které jsou z jejich soukromí, lze spatřit momenty po milování, ale i chvilky u televize. Koptík svou starší milenku totiž dokázal pořádně rozparádit. Nedávno dokonce přiznal, že když na to s Hankou skočili, byl jako králík – ona ležela a on dřel jako kůň.

Mrkněte do galerie na plejádu snímků, z nichž je jasné, že sexuální chvíle Gregorové a Koptíka musely být plné vášně a nekonečných orgasmů…

Související články

Další články