Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jak dopadl první díl StarDance? Všechny soutěžící zastínil Leoš Mareš!

Další série StarDance je konečně tady!
Zdroj: Profimedia
Po dvou měsících tvrdých příprav dnes odstartoval první díl tradiční taneční show StarDance. Co přinesl a co mu chybělo?

Ačkoliv se jedná už o sedmou sérii StarDance, ta letošní byla suverénně nejočekávanější.

Skvělá upoutávka, ale i odvážný výběr tančících celebrit v čele s moderátorem Evropy 2 Leošem Marešem způsobily zvýšený zájem napříč celou Českou republikou.

A jak to celé napoprvé dopadlo?

Na úvod byly záměrně vybrány těžké tance tango a samba, protože soutěžící mají nejvíce času na přípravu. I přesto ale porota nakonec udělovala nízké známky.

Největším překvapením se stal rozhodně výkon Leoše Mareše (39) a jeho partnerky Kataríny. Moderátor se navzdory pověsti bohéma důkladně připravil a předvedl výborný výkon včetně sóla bez partnerky.

Dalším hrdinou se stal komik Lukáš Pavlásek (37). Ten celou svou prezentaci shrnul v jednu velkou parodii, která přinesla alespoň trochu komedie do jinak vážného večera.

Již v počátku série se ukazuje neuvěřitelný rozdíl mezi jednotlivými páry, na což diváci StarDance obvykle nejsou zvyklí. Například boxer Osička vypadal oproti Jitce Schneiderové jako naprostý prvok.

Související články

Další články