Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Jak šel čas se Zuzankou z Letopisů Narnie: Anna Popplewell se proměnila v nádhernou ženu

Anna Popplewell, která je nejvíce známá jako Zuzanka z Letopisů Narnie, vyrostla do krásy.
Zdroj: Walt Disney Pictures a archiv Anny Popplewell, koláž: eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
NAROZENINY
Herečka Anna Popplewell se proslavila jako Zuzanka Pevensiová v Letopisech Narnie. Od té doby už ale uplynula řada let a ze šestnáctileté teenagerky vyrostla pořádná kočka, která dnes slaví 32. narozeniny. Jak se za tu dobu změnila a co nyní dělá?

Anna Popplewell se narodila v Londýně. Už v šesti letech se vydala na hereckou dráhu, na které jí poté následovali i její dva mladší sourozenci - sestra Lulu Popplewell a bratr Freddie Popplewell.

Anna Popplewell v Letopisech Narnie

Anna navštěvovala kurzy herectví a brzy dostala i několik menších rolí. Objevila se tak ve Francouzské zátoce, Masfieldském sídlu či Dívce s perlou, kde po jejím boku stála i slavná Scarlett Johansson

Svou první velkou roli Popplewell dostala v roce 2005, kdy se objevila coby Zuzanka Pevensiová v úspěšném snímku Letopisy Narnie Lev, čarodějnice a skříň. V roce 2008 přišlo pokračování a po dalších dvou letech celá série vyvrcholila třetím dílem Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka.

Co dnes dělá Anna Popplewell?

Na svou další velkou roli si ale Anna musela tři roky počkat a svým fanouškům se zase připomněla v seriálu Království, kde si zahrála Lady Lolu. A herectví se věnuje i nadále. V loňském roce si zahrála Frankie ve filmu Fairytale of New York a zúčastnila se také televizního dramatu You Are Here, kde ztvárnila Tanyu.

Své soukromí si ale Anna Popplewell chrání. Ví se o ní však, že si v roce 2016 vzala za manžela svou osudovou lásku Sama Cairda (33), dětí se ale ještě nedočkala. Uvidíme, co všechno si pro nás připraví v příštím roce.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy