Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jak šel čas s Peggy ze seriálu Ženatý se závazky: Katey Sagal prožila autonehodu, ale v práci nepolevila

Katey Sagal a Ed O'Neill v seriálu Ženatý se závazky (1987).
Zdroj: Columbia Pictures Television
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Ženatý se závazky

Katey Sagal alias Peggy ze seriálu Ženatý ze závazky si pamatuje téměř celý svět. Co se dnes stalo s herečkou této legendární role? V roce 2021 podle webu TMZ měla nehodu, když do ní narazilo auto. 

Peggy Bundová, manželka Ala Bundy a matka Kelly a Buda. Takto si Katey Sagal (69) pamatuje většina diváků z legendárního seriálu Ženatý se závazky. Herečka se také proslavila rolí v motorkářském seriálu Zákon gangu či dabingem v animáku Futurama. Za své herecké výkony byla nominována i na Zlaté glóby, kde v roce 2011 získala ocenění. Americká herečka oslavila již 69. narozeniny, ale vzhledově vůbec nestárne.

Osobní život a autonehoda

Katey je dvakrát rozvedená. S prvním manželem Freddym Beckmeierem vydržela čtyři roky a podruhé se vdala za Jacka Whitea, se kterým má dceru Sarah a syna Jacksona. Se současným manželem Kurtem Sutterem má dceru Esme, kterou páru porodila náhradní matka. Informoval o tom web People.

V roce 2021 postihla herečku nešťastná událost. Sagal přecházela ulici na vyznačeném přechodu, když podle TMZ, který nehodu jako první nahlásil, ji srazilo auto odbočující vlevo. Řidič jí pomohl a zavolal záchranku. Herečka byla převezena do nemocnice s vážnými zraněními. Původní prognóza zněla černě, Sagal měla jen malou šanci přežít. Nakonec ale temný scénář nenastal a herečka je dnes v pořádku, avšak musí k chůzi používat hůl.
Katey sice prošla nepříjemným zraněním, stále ale vypadá na svůj věk skvěle. V galerii se můžete přesvědčit, že je velmi krásná i dnes. Nikdo by nehádal, že Katey bude příští rok slavit kulaté sedmdesáté narozeniny. Diváci ji mohli v poslední době vidět v seriálech Rebel, The Connors nebo Smrt nás spojí, kde se znovu setkala se svou seriálovou dcerou z Ženatého se závazky, tedy herečkou Christinou Applegate.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy