Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Jak šel čas s Monikou Absolonovou: Takhle se změnila někdejší muzikálová hvězdička

Jak šel čas s Monikou Absolonovou: Takhle se změnila někdejší muzikálová hvězdička
Zdroj: koláž eXtra
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Monika Absolonová (44) se proslavila jako muzikálová zpěvačka a prošla si mnoha změnami za dobu, co působí v herecké a pěvecké branži. Dvě těhotenství, několik románků, teď dokonce nové vlasy, což nikdo nečekal. Podívejte se s námi zpátky do minulosti a připomeňte si, jak vypadala hvězda muzikálů dřív, a porovnejte to s tím, jak vypadá dnes.

Pěveckou dráhu odstartovala Monika Absolonová (44) už v 7 letech, kdy začala zpívat v Kühnově dětském sboru. Docházela na hodiny zpěvu a roku 1993 jí dokonce vyšlo první CD s názvem Monika. Jejím debutem se stal muzikál Dracula, kde zazářila po boku nejen české šansoniérky Renaty Drössler.

Pak se objevila v Krysaři Daniela Landy, divadelní verzi muzikálů Rebelové a Noc na Karlštejně. Za sebou má mnoho rolí v muzikálech, hlavní dostala například v Antoinettě, kde dostala roli královny Francie.

Během kariéry se dostala i k moderování a filmovému herectví, pamatovat si ji můžete z pořadu Taxík nebo z filmů Princezna ze mlejna 2 nebo Kameňáku 2 a 3. Za celou tu dobu pochopitelně prošla mnoha změnami, je dvojnásobnou mámou, má syny Tadeáše a Matouše, žije se svým partnerem Tomášem Hornou a teď se rozhodla pro velkou změnu. Shodila své dlouhé vlasy a přešla na peroxidovou blond

Připomeňte si s námi, jak se v průběhu let Absolonová změnila.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy