Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Jak šel čas s láskou Šafářové a Plekance: První tajná dovolená, narození Leontýnky a romantická svatba

Láska Lucie Šafářové a Tomáše Plekance:  Tajná dovolená, dcera a romantická svatba
Zdroj: Se souhlasem Tomáše Plekance
+ Další fotografie
láska

Když před třemi lety proběhla médii zpráva, že se rozpadá manželství Tomáše Plekance (38) a Lucie Vondráčkové (41), nikdo tomu nechtěl věřit. O to bylo šokující zjištění, že si hokejista záhy našel tenistku Lucii Šafářovou (34). Proběhl krušný rozchod, majetkové vypořádání, menší šarvátky, ale nakonec se všechny rány zahojily a Plekanec stejně jako Vondráčková jsou momentálně šťastní a zamilovaní. I když každý s někým jiným.

V srpnu 2018 se široká veřejnost dozvěděla ze sociálních sítí, že vztah hokejisty Tomáše Plekance a zpěvačky Lucie Vondráčkové je v troskách.

"Rád bych vás informoval o ne zcela veřejných věcech. Já s Lucií bychom vám chtěli oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat. Přesto se budeme snažit zůstat těmi nejlepšími rodiči pro naše dva syny Matyáše a Adama," napsal před třemi lety Plekanec na svůj Facebook.

Zanedlouho po oznámení rozchodu se vyrojily spekulace, že Plekanec má blízko k půvabné české tenistce Lucii Šafářové. Proběhla první společná dovolená a pak už nemělo smysl nic tajit.

"Posledních pár dní se vídám s tenistkou Lucií Šafářovou. Ne rok, ani několik měsíců, jak se ke mně doneslo," potvrdil 21. 8. 2018 Tomáš Plekanec spekulace.

O pouhý rok a kousek Plekanec a Šafářová oznámili radostnou zprávu. 19. 12. 2019 se narodila dcera Leontýnka a všichni společně tvoří nádhernou a milující rodinu.

Na Silvestra 2019 došlo k zásnubám. "Žádost o ruku byla velmi romantická, málem jsme vyhořeli," vzpomínala Lucie Šafářová v 7 pádech Honzy Dědka.

No a před pár dny, patrně ve středu 22. 9. 2021, proběhla nádherná svatba. "Ty a já napořád…," napsala Šafářová k svatebnímu snímku na sociálních sítích.
Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy