Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jak šel čas s kily Ewy Farné: Od tělnaté zpěvačky s celulitidou na pažích k holce krev a mlíko!

+ Dalších 45 fotografií
galerie
Ewa Farna patří mezi nejoblíbenější české a polské zpěvačky. Začala v útlém mládí a dnes je z ní hvězda první kategorie. Ewa si hlavu jen tak z něčeho nedělá a většinou ji potkáte s úsměvem přes půl tváře. Jediné, s čím opravdu bojuje celý život, jsou kila navíc. Nyní to ale vypadá, že pohledná zpěvačka s kily pořádně zatočila!

Podle posledních fotek na sociálních sítích šla Ewa Farna (25) do sebe. Už od puberty se jedna z nejúspěšnějších českých zpěvaček potýká s problémy s váhou. V posledních letech zpěvačka hodně nabrala a kil se nemohla zbavit.

Ewě k dobru nepřidával ani její podivný stylista, který téměř na každé její vystoupení vybral takový model, který zpěvačce úplně zbytečně přidával kila navíc. V poslední době všechny ale Ewa příjemně překvapuje.

Na jejích fotkách je poznat, že nějaké to kilo už shodila a opravdu jí to svědčí. Přejme tedy pevné nervy s hubnutím a jen tak dál. V galerii se můžete podívat na to, jak šel čas s hubnutím Ewy.

Mohlo by vás zajímat

Další články