Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jak šel čas s Kairou Hrachovcovou: Takto se herečka změnila za 25 let

Zdroj: Instagram / csfd.cz
+ Dalších 32 fotografií
Proměna
Kateřina Kaira Hrachovcová (44) se zapsala do povědomí diváků především rolí naivní Simony v úspěšném seriálu Život na zámku. Od té doby uběhlo už spoustu let a Kateřina, která si přidala před pár lety jméno Kaira, se hodně změnila - pro některé lidi dokonce až moc.

Kateřina na začátku své herecké kariéry působila velmi nevýrazně až naivně. Jemný obličej s naducanými tvářičkami, tmavé vlasy s ofinou a jemný hlásek - to byla herečka v Životě na zámku. Od natáčení uběhlo už přes dvacet let a z herečky je dnes někdo úplně jiný.

Za tu dobu prošla dvěma zásadními vztahy. Ten první byl s bouřlivým hudebníkem a hezounem Petrem Vondráčkem. Pro okolí bylo dost šokující, že se tito dva dali dohromady. Ona působila jako tichá myška i v soukromí, naopak Petr vyhledával večírky, zábavu a také přítomnost žen. Vášeň pro něžné pohlaví se také stala příčinou rozchodu s Kateřinou. Herečka tehdy muzikanta přistihla s cizí ženou na večírku a bylo po lásce.

Po Vondráčkovi začala herečka randit se starším veterinářem Janem Herčíkem. V roce 2005 měli svatbu a Katka se za ním odstěhovala do domu v Horoměřicích. Víc než herecké příležitosti jí začaly chodit nabídky na moderování. Jednu dobu uváděla Snídani s Novou nebo Prásk. V té době začala mít image ztřeštěné holky a jistý si před ní nemohl být žádný z hostů.

Kateřina s Herčíkem děti neměla a život zasvětila spíše zvířatům. Dokonce se často angažovala v manželově ordinaci jako asistentka. Kateřina si ještě v manželství odbarvila vlasy na blond a začala výrazně makat na své postavě. Na břiše se jí rázem vyrýsovalo břišní svalstvo a Kateřina vypadala mladší než kdy předtím. Manželství s veterinářem se jí však začalo hroutit. Jan Herčík vyměnil Katku za jinou ženu a manželé se rozvedli.

Od té doby přidala Kateřina několik extravagantních tetování, druhé jméno Kaira a začala fušovat do módy. Také je o ní známo, že nastoupila duchovní cestu, kvůli čemuž ji někteří podezřívají z toho, že je kapku mimo. Kaira také v posledních letech našla zalíbení v nahém focení. Z herečky se tak stala spíše módní ikona a milovnice zvířat. Lidé na ni mají různé názory, důležité ale je, že se Kateřina ve své existenci našla a je šťastná - i bez mužů. Pokud herečku máte rádi, tak ji uvidíte v komedii Špindl 2, která jde v zimě do kin.

Související články

Další články