Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Jak šel čas s Jakubem Štáfkem (29): Z Ulice až do FK Slavoj Vyšehrad

Zdroj: csfd
+ Dalších 23 fotografií
Narozeniny
Jakub Štáfek dnes oslavuje 29. narozeniny. Má skoro třicítku na krku, ale k tomu si může účtovat i spoustu hereckých úspěchů. Vypracoval se z Ulice až na Vyšehrad.

Jakub Štáfek je český herec, který začal před kamerou už jako mladý kluk. V roce 2005 byl obsazen do své první velké role, a to v seriálu Ulice. To mu tehdy bylo 15 let a v seriálu ho můžeme vidět dodnes. Ztvárnil tam roli Matěje Jordána, což je bratr Terezy, kterou si zahrála Patricie Solaříková (30).

V roce 2012 jsme ho mohli vidět ve filmu Probudím se včera, kde si zahrál po boku Jiřího Mádla (32). Společně s Jiřím se objevili i ve filmu Padesátka z roku 2015.

Další jeho velká a zřejmě i největší role byla v seriálu Vyšehrad. Tam Štáfek představoval mladého nadějného fotbalistu, který však propadl slávě a místo fotbalu se spíše věnuje alkoholu. Julius „Lavi“ Lavický udělal díru do světa. Pokud jste seriál neviděli, určitě byste to měli změnit. Rozhodně vás nezklame.

Jakub se také objevil v seriálu Specialisté, kde pro změnu bojoval za spravedlnost. Byl obsazen do role policisty.

Jakub Štáfek dnes oslavuje 29. narozeniny. Podívejte se do fotogalerie, jak s ním šel čas.

Související články

Další články