Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Jak šel čas s holkami Gottovými: Talent po zesnulém tatínkovi i podoba, která se nezapře

Karel Gott se svými dcerami.
Zdroj: herminapress
+ Dalších 7 fotografií
Vzpomínka

Mistr Karel Gott se stal tatínkem čtyř dcer. Zatímco nejstarší dvě si dnes již žijí vlastní život a ve šlépějích svého zesnulého otce nepokračují, mladší dcery Charlotte (16) a Nelly (14) se i přes velmi nízký věk už mohou pyšnit řadou uměleckých úspěchů. Pojďme se společně podívat, jak šel s děvčaty Gottovými čas. 

Charlotte Ella Gottová (16) a Nelly Sofie Gottová (14) jsou dvě nejmladší dcery věhlasného Mistra Karla Gotta a jeho manželky, dnes již vdovy Ivany Gottové. Obě dostaly naprosto netypická a velmi specifická jména. Jak na ně manželé přišli, to odhalila autobiografie Má cesta za štěstím. Líbila se nám zdvojená tt a ll. Charlotte jako Karla po mně a Ella po mé jazzové bohyni Elle Fitzgerald,“ vysvětloval ve své knize Gott s tím, že při výběru dbali na to, aby jména byla srozumitelná a dobře použitelná i v zahraničí.

Zatímco starší z dcer Charlotte rozhodně nezapře svou podobu ke svému zesnulému tatínkovi, mladší Nelly zase začíná být čím dál více podobná své mamince. Jedno mají ale společné - obě zdědily jedinečný talent a obě pokračují v uměleckých šlépějích.

Charlotte má nakročeno k hvězdné kariéře

Charlotte ještě po boku svého tatínka realizovala několik projektů, dokonce i společných - jedním z nich je velmi úspěšná společná píseň Srdce nehasnou, kterou spolu nazpívali v roce 2019. Později, v roce 2021, se Charlotte umístila na 22. místě v anketě Český slavík. Porazila tak třeba i Helenu Vondráčkovou nebo Bereniku Kohoutovou. Tohoto momentu se však Karel Gott již nedožil. Bezesporu by byl na svou milovanou dceru velmi pyšný.

Charlotte navíc nedávno sklidila obrovský úspěch za své pěvecké vystoupení v rámci koncertu Pocta Karlu Gottovi, kde před vyprodanou O2 Arenou zpívala společně s Darou Rolins. Při jejím emotivním výkonu mnohým lidem běhal mráz po zádech, jak popsal redaktor eXtra.cz, který byl na místě. Charlotte je talentovaná i v herectví, už jako malou jsme ji mohli vidět v pohádce Když draka bolí hlava, kde si zahrála rovněž po boku svého milovaného tatínka.

Mladší Nelly se věnuje tanci

I Nelly pokračuje v uměleckých šlépějích, avšak v trochu jiné sféře. Skvěle totiž tančí, což ukázala i na několika otcových koncertech. Stejně jako její sestra se i Nelly se objevila v muzikálu Antoinetta. Nedávno oslavila své 14. narozeniny, vše má ještě před sebou. Třeba se i ona nakonec vydá cestou zpěvu.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy