Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Jak šel čas s Ewou Farnou: Přes šikanovanou holku s rovnátky po ikonu na Times Square

Ewa Farna: Přes šikanovanou holku s rovnátky po inspirativní mladou ženu
Zdroj: profimedia / se svolením Ewy Farné / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
výročí

Oblíbená zpěvačka Ewa Farna slaví své teprve 28. narozeniny a za tyhle roky si dokázala splnit životní cíle, o kterých mnoho lidí sní. Úspěšná zpěvačka ve své kariéře je již nejen vdanou paní, ale také maminkou rozkošného syna Artura (2). Letos se navíc objevila i v reklamě na Times Square, ovšem se potýkala i s nepříjemnou šikanou, proti které se nyní rozhodla bojovat a je tak velkou inspirací.

Ewa Farna už dávno není ta malá talentovaná holka s rovnátky, jež ještě neměla ani tušení, kam se pomocí odhodlání a píle dostane, což ji dnes řadí mezi nejuznávanější zpěvačky nejen v Česku, ale také v Polsku a její fanoušci ji milují.

Zpěvačka, jež zabodovala jedním ze svých prvních hitů Měls mě vůbec rád z roku 2006, je v současnosti zejména maminkou syna Artura, kterého má se svým manželem, muzikantem Martinem Chobotem, kterého si vzala v září roku 2017.

Teď už jsem oficiálně velká jako barák

Nedávno zpěvačka zaujala zejména životním úspěchem, kdy se se svou písní Tělo stala tváří playlistu společnosti Spotify, jež bojuje za rovnoprávnost žen v hudebním byznysu, a objevila se rovnou na reklamní ploše Times Square. "Tak teď už jsem oficiálně velká jako barák. Takhle velikost XXL mi docela lichotí," uvedla ke snímku.

Terčem šikany

V nedávném rozhovoru pro DVTV se také svěřila s nepříjemnou minulostí, kdy byla během dospívání obětí šikany, vrstevníci se smáli, jak se její tělo mění, a musela vyhledat i psychologa. "Zažila jsem body shaming, což je forma šikany kvůli mému tělu a vzhledu. Po pár sezeních s psychologem jsme došli i k názvu kyberšikana," přiznala otevřeně Farna, jež pohled na své tělo velmi přehodnotila v době, kdy čekala svého syna. "Těhotenství mi ukázalo, jak to tělo je neuvěřitelné. Je to dokonalý nástroj a mám ho ráda," dodala zpěvačka, jež bojuje právě proti šikaně a inspiruje své fanoušky, aby se měli rádi takoví, jací jsou.
Další články

Nejnovější kauzy