Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Jak šel čas s Demi Moore: Od nevinné křehotinky v Duchovi až po sexy samici

Demi se hodně změnila. Pořád je to ale kočka.
Zdroj: čsfd, archiv
+ Dalších 23 fotografií
Čím je Demi Moore (55) starší, tím hrubší má pohled. Když v roce 1990 zářila ve filmu Duch s Patrickem Swayzem, vypadala jako nevinná dívenka, která ještě nemá nic za sebou. Definitivně to vyvrátila o šest let později ve snímku Striptýz. Poslední dobou ji můžeme vidět jako matku puberťaček v amerických komediích. Kde se vám líbí nejvíc?

Demi Moore se mužům vždycky líbila. Její srdce zprvu získal Bruce Willis, se kterým má tři dcery. Po něm dlouho chodila s o mnoho let mladším Astonem Kutcherem. Ten ale zatoužil po dítěti a utekl k Mile Kunis.

Demi se nejprve hroutila, ale pak těžké období překonala. Působí a hlavně je přeci silná žena. Těžko říct, jestli tomu tak bylo i v minulosti nebo jestli ji zocelila herecká branže. Třeba ve filmu Duch, kde si zahrála s již zesnulým Patrickem Swayzem působila obzvláště křehce.

Hrála tam nevinnou Molly, která žije s přítelem Samem. Ten je však zavražděn, ale miluje svoji dívku natolik, že jí nemůže opustit, a tak s ní tráví čas alespoň jako duch. Z romantických dramat pak Moore přešla rychle na dramata opravdová a následně na ztřeštěné americké komedie. Víte, kde ji máte nejraději?

Související články

Další články