Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Jak šel čas s Davidem Matáskem: Z ňoumy s kulatými brýlemi se stal sexy chlapák v letech!

+ Další 2 fotografie
případ dvou manželek
David Matásek se narodil v roce 1963 v Praze. Kromě herectví se David Matásek věnuje také hudbě. V roce 1987 založil spolu s Danielem Landou skupinu Orlík, která se však zanedlouho po vydání alb Oi! a Demise! rozpadla. V současné době ho můžete vidět v televizním filmu Případ dvou manželek, který dávají dnes v osm hodin večer na České televizi.

Na televizní obrazovce Davida Matáska proslavila především role Kendyho ve filmech Dušana Kleina: Jak svět přichází o básníky (1982), Jak básníci přicházejí o iluze (1984), Jak básníkům chutná život (1987), Konec básníků v Čechách (1993). V roce 2003 přišel do kin poslední film ze série filmů o básnících s názvem Jak básníci neztrácejí naději.

Z dalších filmů můžeme jmenovat např. Čekání na Patrika (1988) nebo Jedna ruka netleská (2003). V roce 2016 se stal herec už počtvrté otcem. Jeho přítelkyně, módní blogerka Eva Vlachová, která je o 25 let mladší, mu porodila syna. Rodiče dali chlapečkovi české jméno Antonín.

Z mladého klučiny, který nosil kulaté brýle, se vyklubal zatraceně sexy chlap, po kterém ženské neskutečně jednou. Momentálně ho můžete vidět v televizním filmu Případ dvou manželek.

Mohlo by vás zajímat

Další články