Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Jak šel čas s Darou Rolins: Tyhle půvaby dobyly srdce Pavla Nedvěda

Dara Rolins oslavila 49. narozeniny.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
výročí

Zpěvačka Dara Rolins oslavila své 49. narozeniny a zdá se, že rok před padesátkou vypadá lépe než před léty. Tělo má jako z kamene a uhnala na něj Pavla Nedvěda (49). Podívejte se do galerie eXtra.cz, jak se slovenská diva za roky, kdy je středem mediální pozornosti, proměnila. Od holčičky přes královnu mejdanů až po zodpovědnou a sexy maminku.

Slovenská zpěvačka Dara Rolins si svůj narozeninový den zřejmě náležitě užila. "Mimochodem, přeji všechno nejlepší sama sobě. A děkuji všem za vaše přání," uvedla diva k fotografii na svých sociálních sítích, na které pózuje i se svou dcerou Laurou. A poté odtajnila, že už není sama. Láska jí kvete s fotbalistou Pavlem Nedvědem.

Zrod hvězdy a divoké mejdany

Už v devíti letech vydala první album, kterého se prodalo 250 000 kusů. Velký zlom v její kariéře ovšem nastal po nazpívání duetu s Karlem Gottem (80) –⁠ Zvonky štěstí, který je pro Daru písní, jež jí změnila život od základu.

V dalších letech se stala středem zájmu médií, a to nejen díky svým písním, ale také nekonečným mejdanům, které navštěvovala společně s dřívější kamarádkou Simonou Krainovou (48). Říkalo se jim "sněhové královny" a měly také společného expartnera Sagvana Tofiho (57).

Narození dcery, rozchody i usmrcení člověka

V pozdějších letech se z Dary stala zodpovědná maminka. Své jediné dítě, dceru Lauru, přivedla na svět v roce 2008 se zpěvákem a kytaristou Matějem Homolou (48). Vztah s otcem Laury nakonec nevyšel a v roce 2010 šli od sebe. Tentýž rok potkala Daru velmi nepříjemná životní zkouška, při nehodě totiž srazila motocyklistu, který zraněním bohužel podlehl.

Byla obžalována za usmrcení z nedbalosti a nepravomocně odsouzena k 26 měsícům podmíněného trestu s tříletou zkušební lhůtou. Informoval o tom web iRozhlas.cz. Proti trestu se okamžitě odvolala. Díky amnestii Václava Klause (80) byla 1. ledna 2013 omilostněna.

Mezi lety 2011 až 2018 tvořila pár se slovenským rapperem Rytmusem (44), jenž se po rozchodu zamiloval do Jasminy Alagič (32), se kterou má syna. Po rozchodu s Rytmusem se Dara neobjevila po boku nového muže, spíše se zdá, že se začala věnovat zejména sobě, což je na její rozzářené tváři a pevném těle znát. Středem vesmíru je pro Daru i dospívající dcera Laura (13), jež je své mamince velmi podobná.

V galerii se podívejte na sérii nejvýraznějších výstřihů, kterých se Dara nikdy nebála.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy