Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Jak šel čas s Angelinou Jolie (46): Nejstarší syn Maddox oslavil 20 let

Angelina Jolie slaví: Syn Maddox slaví 20. narozeniny
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
20 let

Nejstarší syn Angeliny Jolie (46) a Brada Pitta (57) slaví dvacetiny. Podívejte se, jak še čas s hypnotickou kráskou Angelinou Jolie, která donutila nejednoho muže, aby pro ni opustil svou lásku.

Nejstarší syn Brada Pitta a Angeliny Jolie oslavil 20.narozeniny. Maddox Chivan Jolie-Pitt se narodil jako Rath Vibol v Kambodži, odkud ho v roce 2002 jako sedmiměsíční miminko herečka adoptovala v době natáčení snímku Tomb Raider.

Muži kvůli ní opouštěli své ženy

Herečka Angelina Jolie (46) byla od roku 2000 až do roku 2003 provdána za Billyho Boba Thorntona (66). V tu dobu tvořili nesmírně kontroverzní pár, herečce se tehdy houpal na krku pověstný přívěsek s ampulkou Billyho krve. Angelina svou oddanost Billymu vyjádřila i tetováním, které si nechala později odstranit laserem. Tělo si postupně nechala potetovat nejrůznějšími odkazy na své děti.

Právě synovi Maddoxovi věnovala tetování, které má na zádech. Angelina je ženou, pro kterou muži opouštějí své největší životní lásky. Billy Bob Thornton kvůli uhrančivé brunetce odešel od snoubenky Laury Dern (54), stejně tak slavný Brad Pitt (57) pro hypnotickou Angie velmi neslavně opustil  Jennifer Aniston (52).

První setkání s Bradem Pittem

Angelina s Bradem se potkali roku 2005 během natáčení filmu Pan a paní Smithovi, a přestože se románek chvíli snažili ututlat, na dlouho se jim to nepodařilo. Spekulovalo se, že Brad toužil po rodině, kterou mu Jennifer nabídnout nemohla. Slavná Rachel z Přátel je ostatně dodnes bezdětná.

Roku 2005 už adoptovala Angelina druhé dítě, holčičku Zaharu z Etiopie. Adopce tehdy podvyživené Zahary byla prý rozhodnutím, které učinili společně s Bradem. Roku 2006 pak porodila Bradovi dceru Shillon, v té době se ukrývali před mediálním šílenstvím v Namibii. Roku 2007 oznámila Angie daší adopci, tentokrát tříletého Paxe z Vietnamu. O rok později už Angelina potvrdila, že s Bradem čeká dvojčata Knoxe a Vivienne, které se nakonec rozhodla porodit ve Francii.Neslavný rozvod Brangeliny

Pak ale nastal zlom a klidné vody Hollywoodu se rozvířily roku 2016, kdy prasklo, že se slavné duo Brangelina rozvádí. Angelina, která strávila po Pittově boku celkem 12 let, požádala o svěření dětí do své výlučné péče. Jako důvod k rozvodu uvedla "neslučitelné rozdíly." Herečka Brada obvinila, že se opilý hádal v letadle se synem Maddoxem. Ten nechtěl otce ani vidět, po rozvodu ho navštěvoval pouze za doprovodu psychologa. Angelině vadilo Bradovo pití a herce navíc obvinila z týrání. Bradovi šla proti srsti Angelinina volná ruka ve výchově. Herec přiznal, že trpěl depresemi, Angelina zase poruchou osobnosti.

Angelinu nedávno načapali paparazzi, když se rozhodla navštívit svého bývalého manžela, Jonnyho Lee Millera s vínem v ruce. Dále se také spekulovalo, zda herečka netutlá románek s The Weekndem.

Související články

Další články