Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Jak šel čas s Anetou Langerovou: Změnila několikrát vizáž, přesto vždy byla krásná

Jak šel čas s Anetou Langerovou: Změnila několikrát vizáž, přesto vždy byla krásná
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
SuperStar
Před šestnácti lety lety se z obyčejné holky, kterou nikdo neznal, stala hvězda velkého formátu. Zvítězila totiž v historicky první řadě pěvecké show SuperStar. Řeč je o zpěvačce Anetě Langerové, která ve finále o fous porazila zpěvačku Šárku Vaňkovou. Aneta se oproti svým kolegům vydala skromnou hudební cestou a vyhýbala se médiím jako čert kříži.

Od chvíle, kdy v roce 2004 stála na pódiu SuperStar a přijímala gratulace dalších finalistů, uteklo už hezkých pár let. Během nich Aneta vydala několik zajímavých hudebních alb. Své štěstí zkoušela před svým fenomenálním úspěchem v soutěžích DO-RE-MI i Rozjezdech pro hvězdy, ale teprve SuperStar jí otevřela dveře do světa slavných hudebníků.

Sympatická Aneta Langerová se za šestnáct let od konce soutěže pochopitelně nezměnila jen umělecky, ale také vzhledově. Její fotky z castingu SuperStar tak dnes působí úsměvně, dnes už z ní je dávno dospělá žena, která přiznala, že její srdce patří ženám, nikoliv mužům

Během uplynulých let na hudební scéně si Aneta vyzkoušela řadu zajímavých vizáží. Jak šel čas s nejúspěšnější účastnicí pěvecké show SuperStar, se podívejte do galerie.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy