Cheryl Prudham ročně pobírá na sociálních dávkách v přepočtu milion a půl korun českých. Tato žena totiž porodila už JEDENÁCT dětí! Na rozmnožování si založila živnost, kterou myslí opravdu vážně. Vždyť na cestě je už dítě s pořadovým číslem 12.

V posledních dnech pak byla viděna, jak utrácí „těžce“ vydělané peníze v luxusních obchodech. Její manžel poukazoval na červenou kabelku Mulberry s cenovkou 850 liber (přes 32 tisíc korun) a Cheryl se o chvíli později vynořila z obchodu s taškou neznámého obsahu.

Nejlevnější peněženka v tomto obchodě přitom stojí v přepočtu přes 11 tisíc korun. Rozhodně se tedy nešetřilo. Navíc ve čtvrti s luxusními obchody nebyla spatřena poprvé. Sociální dávky umožňují rodině žít vysoký životní standard, který si manželé opravdu užívají.

Cheryl Prudham vzbudila kontroverzi již v minulém roce, když se vydala na luxusní dovolenou na Menorku. Ta vyšla v přepočtu na 266 tisíc korun.

Na otázky ohledně původu jejích peněz odpověděla Cheryl svérázně: Nevadí mi utrácet peníze daňových poplatníků. My máme právo na dovolenou.

Tak co? Ještě se vám chce do práce?