Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Jak se změnil Michal Šeps ze Superstar: V Praze bydlí v domku pro panenky, chová slepice a husy

Michal Šeps v roce 2011 a nyní.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova a Michala Šepse/koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
Proměna

Pamatujete na Superstar z roku 2011, v níž jako kometa zazářil hezounek Michal Šeps? Tehdy to byl vysmátý šestnáctiletý kluk, ale přesto už vyčníval mezi ostatními vystresovanými teenagery. Dnes je tomuhle pohodáři a milovníkovi reggae již 28 let. Redakci eXtra.cz povyprávěl o soutěži, hudbě, kterou dělá, nebo o životních změnách, ale také třeba o slepicích a husách, které chová v hlavním městě.

Michal Šeps: Fanynkám se vyhýbal, nezajímaly ho

Reggaeman Michal Šeps si myslí, že od Superstar se změnil výrazně nejen vizuálně, ale i rozumově.

„Určitě jsem nabral zkušenosti, dospěl jsem. Vidím, že svět není až taková pohoda, růžový zhulený svět, jak to bývalo. (směje se) Tehdy jsem byl vlastně v podstatě dítě. Zažil jsem od té doby taky pár pádů, ale nic závažného,“ řekl eXtra.cz.

Když byl v populární pěvecké soutěži, dívkám se z něj i kvůli jeho nekonfliktní povaze a pohledné tváři podlamovala kolena. Michal ale tvrdí, že toho nikdy nevyužíval. „Letěly po mně, ale já si je moc nepouštěl k tělu. Byl jsem trošku jinde. Prostě jsem na ně kašlal,“ tvrdí.

Loutky televize

A jak vzpomíná na samotný průběh SuperStar?

„Na jednu stranu to byla zajímavá zkušenost, ale na stranu druhou to bylo strašné. Člověk byl loutka televize a musel dělat do puntíku to, co mu nadiktovali. V tom to bylo na nic. Vím, že to bylo pořád o nervy. A že se stále na něco čekalo. Chtěli třeba, abychom někde byli ve dvě, a pak nás potřebovali až v pět,“ říká Šeps otevřeně.

„Taky si vybavuju, jakou proměnu lidí jsem tam zažil. Na začátku přišli jako holátka. Do hlavy nám pak cpali to, že budeme celebrity, a spousta ze soutěžících tomu věřila. Podle toho se chovali, protože si mysleli, že jsou něco víc. Byli úplně v mánii. Jak jsem měl svou trávu, vnímal jsem to úplně jinak. Viděl jsem, jaká je pravda, takže jsem se tomu smál,“ svěřuje se mladík, který v neděli oslavil narozeniny.

„Od doby té soutěže vím, že bych v showbyznysu nikdy nechtěl být, že je to Babylon. Já si jedu svůj underground, svoje reggae, a razím heslo, že kdo chce slyšet mou muziku, ten si ji najde. A nepotřebuju někde šaškovat. Nebo zažívat přetvářku na večírcích a zkoksovaný lidi,“ prohlašuje Michal bez servítků.

Nová deska i práce

Je to možná překvapivé, ale než přišla před téměř třemi lety pandemie, svým hudebním stylem se v pohodě uživil.

„Je to okrajový žánr, ale má to svůj okruh posluchačů. Jsem spokojený. Nepotřebuju vyprodávat O2 areny. K hraní mám ještě zdroj příjmů v growth shopu (prodejny nabízející potřeby užívané pro pěstování především jedné populární rostliny – pozn. red.). Covid nám všem muzikantům dal pěkně na zadek. Když se nehrálo, muselo se začít pracovat jinak, jinak bych chcípl hlady. Nakonec jsem ale za to období koronaviru stejně strašně rád, protože mi do života vneslo řád. Musel jsem vstávat do práce, přesně jsem věděl, co, kdy a jak,“ sdělil muzikant, který už se těší, až vydá nové songy.

„Skoro dva roky chystáme s novou kapelou druhou desku. Veškeré věci, hudba i text, jsou moje autorské, ale budu tam mít i hosty. Chci, aby deska vyšla před létem příštího roku. Věřím tomu, že to bude jedna z nejlepších reggae desek, jaké tu kdy byly,“ říká sebevědomě muž, který vystupuje s bandem Michal Šeps & REGGIMENT.

Miniaturní bydlení s husami a slípkami

Jak to má v soukromí? Dva roky chodí s půvabnou slečnou pracující u filmu a nyní žijí v něčem, co se dá s lehkou nadsázkou nazvat „domečkem pro panenky“.

Žijeme v novém baráčku, máme v Praze postavený tiny house (malý dům – pozn. red.), má kolem 50 až 60 metrů čtverečních. Je útulný a maličký, ale je to sen. V patře mám i malé studio. A celé je to nízkoenergetické, úsporné, což se v dnešní době hodí. Na zahradě chováme slepice a husy,“ prozradil Michal Šeps pro eXtra.cz na závěr s hrdostí.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy