Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Jak se za 10 let změnili herci z Okresního přeboru: Jarda je teď ještě větší otesánek

Jak se za 10 let změnili herci z Okresního přeboru: Jarda je teď ještě větší otesánek
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
okresní přebor
Uplynulo už dlouhých 10 let, co v televizi běžel Okresní přebor. Ze seriálu o amatérských fotbalistech ze Slavoje Houslice se za tu dobu stala kultovní záležitost. Jak dnes vypadají neurotický Jirka Luňák, šišlající sukničkář Áda, věčně zhulený Jarmil nebo v depresích se zmítající Jarda?

Je až k neuvěření, že nezapomenutelný seriál Okresní přebor se poprvé vysílal už před deseti lety. Za to moře času se proměnili i hlavní hrdinové komedie z prostředí pralesní fotbalové ligy.

"Počkej, ty vole, já jsem novej trenér. Já jsem trenér. Nekecej, dyť jsme se domluvili, že já jsem trenér, ne? Ty vole, jakou licenci, ty vole? Počkej, Hnátek taky neměl licenci. Nebo jo?" rozčiloval se Jirka Luňák v podání Ondřeje Vetchého. Ten dokonale vystihl obyčejného chlapa zblázněného do fotbalu. Geniální postavou je také veterinář Áda, kterého ztvárnil Leoš Noha a který se otočil a vlezl pod každou sukni.

A jak se změnil otylý Jarda (David Novotný), zhulený výčepní Jarmil (Ladislav Hampl) nebo předseda Václav (Luděk Sobota) a další herci z Okresního přeboru?

Podívejte se na ně v galerii!

Související články

Další články