Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jak se z obyčejné Borhyové stane super krásná Borhyová? Snímek, který odhalí pravdu o jejím vzhledu!

Proměna v sexy dámu!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 28 fotografií
Mluví se o ní jako o nestárnoucí královně televizního zpravodajství. Lucie Borhyová je totiž s věkem čím dál krásnější... Na televizní obrazovce tedy určitě, jak tomu je v soukromí, to ví jen muž, o kterém se mluví jako o jejím novém vyvoleném, jehož stále skrývá. Údajně jde o mladého Michala Smečku. Jenže jak to krásná Lucie dělá, že její vzhled působí dokonale?

Moderátorka se v posledních dnech směje na všechny strany. A z její tváře lze jednoduše vyčíst, že je nadmíru spokojená. I její vzhled je tím, o čem se hodně mluví – protože vypadá nejlépe za posledních několik měsíců.

Lucie je před vysíláním zpravodajské relace vždy v rukou profesionálů a o tom svědčí i snímek, kterým se pochlubila a na němž vypadá rozhodně fantasticky. „Hezký večer z maskérny. Už za chvíli se uvidíme v Televizních novinách,“ uvedla ke snímku Lucie.

Nejspíš to naznačuje, že za jejím stále skvělým vzhledem stojí tým lidí z TV Nova a pochopitelně i muž, který se stará o to, aby měla pořád dobrou náladu, což se na jejím výrazu ve tváři značně podepisuje. Mrkněte do naší fotogalerie, jistě sami uznáte, že Lucie na aktuálních snímcích vypadá nejlépe za poslední dobu.

Související články

Další články