Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Jak se vyprsit jako Perkausová? VELKÝ NÁVOD pro prsatice, které chtějí mít luxusní fotku

Dokonalou fotku lze udělat ze všech stran!
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Také se rády fotíte na Instagram bez spodního prádla, ale vaše poprsí nevypadá dokonale a nové si nemůžete dovolit? Nezoufejte, přinášíme vám návod, jak se správně vyfotit, aby vám všechny kamarádky záviděly. Eva Perkausová nám pomohla přijít na to, jak se to dělá!

Pokud vám poprsí nedrží, jak by mělo, rozhodně se nikdy nefoťte na přímo. Odhalíte tím hned své nedostatky a budete za amatérku. Zvolte raději taktiku podložení, která funguje nejlépe ve vaně či v bazénu. Svá ňadra si jednoduše vypodložíte nebo opřete o kraj vany a můžete se fotit, z jakého úhlu je vám libo.

Nejlépe však funguje úhel z profilu či zezadu, který zvolila právě Eva. Její poprsí tak působí naprosto dokonale, jako by se na ní vyřádil šikovný plastický chirurg. Ňadra si vypodložíte do správné úrovně dle své libosti, a pokud se necháte zvěčnit zezadu, můžete si i lehce pomoci rukama.

Jestli jste odvážnější povahy a raději se fotíte zepředu, opřete si své vnady o okraj a směle se vrhněte do vytváření profilového obrázku. Za cenzuru na sociálních sítích však neručíme. Takže pokud nechcete být na Facebooku úplně zabanována, vezměte ty svoje holky do ruky, abyste zakryla bradavky. Nikdo vám nebude moci nic říct a vy si je pěkně nadzvednete, aby dílo bylo dokonalé. A navíc vás všichni budou obdivovat, že je máte pěkně do ruky. Celebrity se takto fotí v jednom kuse a pěkně jim to funguje! Tak co, jdete do toho také?

Související články

Další články