Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jak se tam dostal? Zanedbaný a podchlazený chlapeček (3) spal mezi bezdomovci!

Tříletý chlapeček spal mezi bezdomovci!
Zdroj: Městská policie Praha
dítě

Něco takového pražští strážníci nečekali. Při kontrole bezdomovců našli ve stanu spát tříletého kluka. Byl podchlazený, zanedbaný a špinavý. Dítě zamířilo do nemocnice a případ nyní šetří policisté.

Teprve tříletý chlapec spal ve stanu mezi bezdomovci v ulici Na Labuťce v Praze 8. Našli ho tam strážníci při své pochůzce. Dítě bylo špinavé, podchlazené a celkově zanedbané. Proto zamířilo ihned do nemocnice. Případem se zabývají policisté.

„Muž ležící u vchodu strážníkům tvrdil, že je ve stanu sám. Při kontrole všech tří ložnic ale jeden ze strážníků objevil spícího cca tříletého chlapce,“ uvedli strážníci. Podle jednoho z bezdomovců měl chlapec spát ve stanu první noc s tím, že ho hlídají své kamarádce. Strážníci však této verzi neuvěřili. „Díky dobré místní znalosti hlídka věděla, že chlapce s jeho matkou již v uvedené lokalitě kontrolovala před dvěma dny, kdy žena tvrdila, že jsou na návštěvě u otce dítěte,“ uvedli.

„Záchranářská posádka na místo vyrážela kolem 22:30, pečovala o tříletého chlapce. Nebyl zraněný, ale byl podchlazený, záchranáři ho odvezli na pediatrii do Nemocnice Na Bulovce,“ doplnila pro deník Blesk mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová.

Související články

Další články