Make-up artistka a stylistka celebrit je jednou z mála podnikatelek v Čechách, které dosáhly mezinárodní úrovně úplně samy. Působila v pořadu Vypadáš skvěle, kde prakticky měnila lidem životy jejich kompletními proměnami. Již 23 let se pohybuje v backstage módních focení, editoriálů, filmu, televizích a reklamách. Za svou kariéru si vytvořila jméno, které se povede málokteré ženě u nás. Líčila i pro zahraniční produkce, byla dokonce nominována za výtvarný počin na filmu Válka barev.

V současnosti provozuje svůj salon v centru Prahy, Studio Professional Claudie Marcekova, kde nejen líčí, ale provozuje také velmi úspěšné kurzy nebo se stará o své stálé klientky, kterým je zároveň i rádkyní. Jednou z jeho tváří byla léta i Aneta Vignerová, které se dcera Kristýna starala několik let o vlasy.

Nikdy by ale neřekla, že se z její milované práce stane úspěšný rodinný podnik, ve kterém bude pokračovat i s Kristýnou a synem Davidem. U Kristýny to prý bylo trochu očekávané, že půjde v maminčiných šlépějích. Již 12 let se stará o vlasy stálých klientek i modelek na focení a ani ji nenapadlo, že by dělala něco jiného. V salonu na Petrském náměstí najdete obě dvě holky každý den až do večerních hodin, můžete tedy projít kompletní péčí. Do rodinného podniku je ale úzce zapojen i syn David, fotograf a stylista, takže talent evidentně zdědily obě děti po mamince. Hlavní je, že spolu pracují v harmonii a vzájemně si naslouchají, tvrdí celá rodina prakticky jednohlasně.

A kdo dělal celý design a interiér stylového studia? Nikdo jiný než hlava rodiny, Claudiin manžel Vlastimil, který uzavírá tuhle multitalentovanou čtyřku. Vlastně – Nesmíme opomenout, že Claudie nemá dvě děti, ale tři. Na malém Viktorkovi je už trochu vidět, že půjde v maminky šlépějích. Ostatně, o tom se můžete přesvědčit v galerii!

Nemůžete najít vlastní styl? Zdá se vám, že by vaše vlasy či pleť potřebovaly opravdovou profesionální péči? Není lepšího rozhodnutí než se svěřit do péče právě Claudie Marčekové a jejímu studiu!