Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jak se stát hvězdou Instagramu? 5 jednoduchých triků, jak získat co nejvíce sledujících

Jak je možné, že účty obyčejných lidí na Instagramu mají tisícovky sledujících? Stačí znát pár triků a připravit se na to, že váš Instagram už nikdy nebude jako předtím.

Na to, abyste ze svého jména udělali na Instagramu značku, nepotřebujete odborníky a ani hromadu peněz. Bohatě stačí, když se v začátcích naučíte několik „hashtag triků“.

  1. Nejlepší způsob, jak se dostat k dobrým hastagům, je sledovat nejsledovanější profily a něco málo okoukat.
  2. Při vyhledávání hastagů berte na vědomí, že nic není třeba přehánět. Vyberte si hlavně tagy, které mají co nejvyšší číslo, tudíž i největší sílu. Nedávejte si jich pod fotografii zbytečně mnoho.
  3. Používejte maximálně 30 hastagů k jedné fotce. Ty nejlepší si zapište a denně vkládejte k novým fotografiím.
  4. Podle žebříčku, který uveřejnil Massplanner, jsou celosvětově nejúspěšnější hastagy #instagoodmyphoto, #exploretocreate, #visualsoflife či #worldtravelbook.
  5. Na @justgoshoot naleznete fotografie těch, kteří to s focením myslí vážně a kteří ovládli Instagram. Účet sleduje velká komunita uživatelů, a tak, když použijete jejich hastag, máte velkou šanci, že si vás všimnou.

Hashtagy, které byste měli používat: #TBT – Throwback Thursday. Čtvrtky jednoduše patří fotografiím z dětství. Pokud vám to přijde trapné, ve jménu vaší budoucí instagramové slávy byste se měli překonat.

#OOTD – Outfit of the Day. Každý den ukažte, co máte na sobě.

#Foodporn – Nezapomínejte všem ukázat, co denně jíte.

#Regram – Sdílejte fotografie jiných uživatelů.

#POTD – Photo of the day. Každý den přidejte něco výjimečného.

#Transformati­onTuesday. Tento hashtag používají lidé milující fitness vždy v úterý. Díky tomuto hastagu motivujete sledující k cvičení.

Související články

Další články