Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jak se šňupe televizní kokain? Petr Vondráček měl po natáčení nos plný krve

Petr Vondráček
Zdroj: archiv ČT
+ Další 3 fotografie
EXTRA HOST
Herec, moderátor a muzikant Petr Vondráček (43) je sice podle mnoha žen, které ho znají osobně, galantní muž střihu filmového Kristiána, ve filmu a v televizi ale většinou dostává role grázlů.

Nejinak tomu bylo i při natáčení První republiky, kde před kamerou dostal za úkol sjet se látkou, kterou měli někdejší boháči už tehdy ve velké oblibě. Jenže i přesto, že šlo o rekvizitu, která měla kokain jen připomínat, nakonec měla podobné následky jako přehnané užívání drog. Podívejte se ve videu na ukázku z rozhovoru pro pořad Extra Host.

„Jsem kluk ve znamení Ryby a mám sklon k závislostem. Rád se tedy napiju atakdále. Ale drogy neberu. Karel drogy nebere. Při natáčení První republiky to byla nějaká forma cukru, který připomíná kokain. Záběr jsme jeli jedenáctkrát. Dělal jsem to opravdu: strčil jsem si brčko do dírky a ten cukr jsem vysál. Bylo mi řečeno, že je to fakt úplně neškodný. Když jsem to dělal pojedenácté, spustila se mi červená. Cukr mi to (v dutinách – pozn. red.) rozdráždil skoro jako kokain. Jen jsem necítil nic příjemného, jenom mi tekla malinovka,“ prozradil Petr Vondráček při natáčení rozhovoru pro náš web.

Prozrazení

V pořadu Extra Host u vínka prozradil i řadu dalších věcí. Čeho se v životě nejvíc bojí? Jak mu funguje vztah s partnerkou? Jak snášel bití od starší sestry a co mu to přineslo do života? Proč o sobě mluví jako o retrosexuálovi a je opravdu galantním prvorepublikovým gentlemanem vlastně jen kvůli strachu z žen? Jaký byl fotbalista a proč ho už jako malého bolela játra? Proč bývají i charitativní utkání někdy hodně zlá? S kým slavným si zakopal? Jak se dostal k herectví a moderování? Jak vzpomíná na natáčení Rodinných pout a Velmi křehkých vztahů?

To vše a mnohem víc v rozhovoru s moderátorkou Evou Decastelo (41), která ví, jak a na co se ptát, s hostem, který má co říct.

Pořad Extra Host uvidíte v neděli 3. listopadu v 19 hodin.

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Nela Slováková

Tonya Graves

Michal Viewegh

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy