Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Jak se řeší spory ve slovenské politice? Poslanec tam napadl jiného poslance pěkně na férovku fyzicky! Podívejte se na to!

V českém parlamentu se také někteří politici nemají vzájemně příliš v lásce, ale občas dostanou prostor a mohou si to vyříkat pěkně za řečnickým pultem. Mistr v tom byl David Rath, ale ten má teď poněkud jiné starosti a místo za řečnickým pultem v Poslanecké sněmovně stojí za pultíkem u soudu, kde se nám snaží vysvětlit, jak proměnit víno v miliony korun.

K fyzickým potyčkám příliš u nás nedochází a už vůbec ne při zasedání parlamentu. Zato na Slovensku, tam je tomu trochu jinak. Nezávislý poslanec Alojz Hlina tam napadl Antona Martvoně ze strany Smer. Proč? Protože o něm Martvoň řekl, že je to ubožák.

Alojz Hlina totiž kritizuje exekutory, kteří chtějí zlepšit fungování tohoto odvětví, a jak Anton Martvoň řekl, přitom sám zbohatl na prodávání alkoholu mladistvým. To se Alojzovi moc nelíbilo a popadl Martvoně pěkně za flígr.

Martvoň pak prozradil, že mu natrhl sako a roztrhl kalhoty, ale Alojz Hlina říká, že o napadení nešlo. Kdyby ho opravdu napadl, Anton Martvoň prý skončí na jednotce intenzivní péče.

Inu, jiný kraj, jiný mrav…

Související články

Další články