Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Divoké osudy hvězd první řady SuperStar: Vaňková nafotila hanbaté fotografie, Issa bojoval se svými démony i coming out Langerové

Jak se proměnily hlavní pěvecké hvězdy ze SuperStar?
Zdroj: koláž eXtra.cz/Herminapress/Profimedia
+ Dalších 21 fotografií
Proměny

Od prvního dílu SuperStar uběhlo neuvěřitelných dvacet let. Jak se za tu dobu změnily nejznámější tváře této pěvecké soutěže a jaké mají osudy? Aneta Langerová udělala coming out, Sámer Issa bojoval s démony a shodil vlasy a Šárka Vaňková našla po letech útrap pravou lásku, jak prozradila pro eXtra.cz.

Pěvecká soutěž SuperStar při svém startu v České republice zaznamenala před dvaceti lety obrovský úspěch. Najde se jen velmi málo rodin, které svého času nesledovaly soupeření Anety Langerové, Sámer Issa, Juliana Záhorovského či Šárky Vaňkové. Ti šli do soutěže, aby si vydobyli slávu a většině se to i povedlo. S popularitou ale často přišly i stinné stránky showbyznysu. Kdo jim podlehl a kdo odolal?

Paradoxně možná nejméně se sláva podepsala na Anetě Langerové, jejíž kariéra neměla větší zaškobrtnutí. Na hudebním poli sbírá samé úspěchy a v soukromí vede spokojený život, a to i díky coming outu. K tomu se odhodlala až v roce 2010, kdy se o tom už dávno spekulovalo. Momentálně se úplně neví, s kým zpěvačka vlastně žije. Naposledy byla ve vztahu s režisérkou Olgou Špátovou, se kterou se však rozešla v roce 2017.

Issa bojoval s démony

I zpěvák Sámer Issa měl dobře rozjetou kariéru. A i když on sám stále zpívá a vydává nové věci, pomalu u široké veřejnosti upadá do zapomnění. Na tom se podepsala i jeho divoká léta, kdy propadl alkoholu a měl na krku nejeden skandál. Z divokých let však vyrostl a vede spokojený život, byť je na něj sám.

Doporučené video: Rozhovor se Sámerem Issou o láskách i domácích mazlíčcích.


I když ne tak úplně. "Já jsem si pořídil štěňátko. Mám anglického buldoka, je jí půl roku a je nádherná. Je to dítě na plný úvazek. Takže většinou, když holka slyší, že mám doma zvíře, tak je to většinou takový štít vůči nim," promluvil Sámer Issa nedávno pro eXtra.cz.

Zamilovaná Vaňková

Další výraznou tváří první SuperStar byla Šárka Vaňková. Byť se jí předpovídala velká pěvecká kariéra, prorazila spíše v modelingu. I ona však zažila zaškobrtnutí, a to v době, kdy nafotila pikantní snímky pro pornografický časopis Leo. Hříchy divokého mládí jsou ale minulostí. 

Byť si Vaňková v životě užila společnost mnoha mužů, nakonec našla pravou lásku u známého moderátora a hudebníka Petra Vondráčka. "Známe se už skoro dvacet let. My jsme spolu zpívali ještě s našimi kamarády v Lucerna baru v roce 2005 vzpomínku na Franka Sinatru. Byli jsme spolu v několika pořadech, ale nikdy nás nenapadlo, že bychom mohli skončit spolu – no a vidíte to. Člověk míní, ale osud to zařídí jinak," zmínil se zamilovaný Petr Vondráček pro eXtra.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy