Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Jak se od slavné role v Titanicu změnila Kate Winslet? Ten pohled nepochopíte

+ Další 3 fotografie
Cože?!
Od role, která Kate Winslet (44) proslavila po celém světě, uběhlo dlouhých 21 let. Hvězda Titanicu a dnešní oslavenkyně mezitím stihla porodit tři děti třem různým mužům a zahrát nespočet různorodých rolí. Celý svět se ale stále ptá: jak je vůbec možné, že vypadá takhle dobře?

Zub času se totiž na Kate, která slaví už 44. narozeniny, prakticky vůbec nepodepsal. Proto chtějí všichni logicky vědět, jak to vlastně dělá. Už dřív se jí navíc výrazně zdvihlo obočí, takže se okamžitě objevily spekulace o botoxu.

Jenže Kate se všem otázkám staví doslova čelem. Na přímý dotaz novinářky z časopisu People se smíchem odpověděla: „Sleduj moje čelo.“ Naklonila se dopředu a začala pohybovat obočím tak, jak by to její „botoxové“ kolegyně rozhodně nedokázaly.

„Vidíš ten pohyb? Jsem vážně pyšná na ten pohyb,“ řekla poté s úsměvem herečka.

Kate Winslet v sobotu slaví čtyřiačtyřicítku přiznává, že už to také není, co to bývalo. Některé vrásky už prostě nezmizí.

Přesto je optimistická.

„Mám velká prsa, zadek a chlapa, co mě miluje. Tak jako každý se někdy necítím zrovna sebevědomě, ale můžu opravdu upřímně říct, že jsem se nikdy necítila tak dobře kvůli svým křivkám,“ uzavřela rozhovor Kate.

Mohlo by vás zajímat

Další články