Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Jak se nezbláznit v karanténě: Prostitutka, debata se zvířaty aneb 5 rad pro přežití

Zdroj: pixabay
+ Další 2 fotografie
EXKLUZIVNĚ
Před několika dny byla vyhlášena celostátní karanténa. Děsíte se toho, že se doma mezi čtyřmi stěnami zblázníte nudou ? Nebojte. V tomto článku vás přesvědčíme o opaku a zkusíme na této nepříjemné situaci najít pozitivní věci. Je totiž řada věcí, kterými si můžete zpestřit život.

Vláda od 16. 3. omezila pohyb osob. Nově můžete jen do práce a z práce, na nákup potravin nebo k lékaři. Toto nařízení potrvá minimálně do dubna. Ať už máte jakoukoliv povahu, celostátní karanténa citelně zasáhne do vašeho sociálního života. A zejména do hlavy...

Jenže jsou způsoby, jak si život zejména v uzavřeném prostoru zpříjemnit. Máme pro vás 5 parádních možností, které je dobré brát s nadsázkou.

1) Utužovat vztah s domácími zvířaty

Celoročně pracujete a po příchodu z práce se věnujete zejména domácnosti. Na vaše miláčky nebyl kromě venčení (v případě čtyřnohých mazlíčků) čas... Jenže teď právě nastal čas promluvit si o tom, jak se má váš pejsek, kočička nebo rybičky. Věřte, že to ocení. Dávejte si ale pozor, že v momentě, kdy vám začnou na vaše otázky odpovídat, je něco špatně.

2) Kupte si prostitutku

Zejména osamocení muži si v uzavřeném prostoru po delší době mohou přijít nevyužití a mohou se u nich začít objevovat potřeby a touhy po opačném pohlaví. Za 1500 až 5000 korun si mohou ale objednat společnici. Určitě si dávejte pozor na nákazu koronavirem, ta se přenáší i lidským sekretem. Takže kondom by rozhodně neměl ztratit svůj smysl. Stejně tak doporučujeme nesundávat si při samotném aktu roušku aneb Řiďte se heslem: Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě.

3) Zachraňte svět

Karanténa je ideální příležitost, jak pomoci světu. Čím déle vydržíte bez kontaktu s lidmi, tím je jistější, že se bude šíření koronaviru minimalizovat. Poprvé tak můžete nicneděláním zlepšit svět. A to rozhodně za to stojí...

4) Vymyslete vakcínu na koronavirus

Právě karanténa je to, co vás může zapojit do toho, s čím si aktuálně mnoho lékařů neví rady. A to je najít účinnou vakcínu či antivirotikum, které pomůže v boji s koronavirem. Hodně studujte, čtěte a zkuste přispět do objevení nového léčiva. Obecně se ví, že mnoho léků bylo nalezeno náhodou... Příkladem je třeba Alexander Fleming, který v roce 1928 objevil penicilin, k tomuto objevu došlo zčásti náhodou, Fleming totiž náhodou našel na staré Petriho misce plíseň usazenou na agaru. Tato plíseň vylučovala látku, která hubila mikroby kolem.

5) Pomozte někomu jinému

A rozhodně pátou věcí je, pokud vám předchozí čtyři možnosti nevyhovují, udělat dobrý skutek. Jak jistě víte, koronavirem jsou nejvíce ohrožení senioři. Zamyslete se nad tím, zda nemáte staršího souseda nebo známého, kterému byste mohli obstarat nákup nebo vyvenčit psa, aby nemusel chodit mezi lidi a riskovat riziko nákazy. A dobrý pocit z pomoci druhému je přeci k nezaplacení...

Související články

Další články