Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jak se nám mění herci ze seriálu Ulice? Ze Solaříkové je nudná učitelka, Štáfek povýšil na paroháče!

Ti ale dospěli…
Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie
Seriál Ulice už je takovým každodenním chlebem většiny českých domácností. Vysílá se už jedenáctým rokem a mnoho postav se za tu dobu skutečně razantně změnilo. Postupný vývoj zastihl i Terezu a Matěje Jordánovy.

Tereza a Matěj, to je dvojice, která v nekonečném seriálu Ulice hraje již od samotného začátku. Jistě si je všichni pamatujeme ještě z dob, kdy chodili do stejné třídy ve škole, hádali se o věci v pokojíčku nebo tropili lumpárny seriálovým rodičům Tereze Brodské (48) a Petru Vackovi (51).

Jenže čas plyne a oba se hodně mění. Patricie Solaříková (27) v roli Terezy Jordánové je nyní učitelkou ve stejné škole, kterou sama v mládí studovala. Je stále svědomitá a pracovitá, nicméně také nudná.

Možná i proto se jí v seriálu moc nedaří sehnat toho pravého. Nevyšel jí vztah s podobně starým Vojtou ani láska s o generaci starším Romanem Šámalem.

Jakub Štáfek (26) v roli Matěje je pořád stejný v jedné věci. Nechybí mu humor a dokáže se povznést nad prakticky každou životní situaci. V seriálu během svého působení vystřídal skutečně hodně partnerek.

Dalo by se říct, že to střídal jako ponožky. Začal u Adriany Peškové (tehdy ji hrála Dominika Kadlčková), pokračoval přes Theu Nekonečnou, její sestru Libušku až k Bětce (tu hraje Michaela Doubravová).

S tou to vypadalo navždy, ovšem pak přišel šok. Bětka totiž Matějovi nasadila parohy. Sám herec ji nachytal s milencem v bytě, kde společně žili. Teď je sám a hodně smutný, což řeší alkoholem.

Tak uvidíme, co další roky u této dvojice změní. Dokáže si Tereza najít muže svých snů a bude konečně šťastná? Zadaří se Matějovi zapomenout na nepovedený vztah s Bětkou a také založí nový vztah? Na to si ještě musíme počkat, ale je jasné, že s těmito dvěma prostě nuda nebude.

Související články

Další články