Míša přišla do povedené domácnosti. Po příchodu ji čekaly 4 děti, tuna prachu i v dětském pokojíčku a obrovský nepořádek. A do toho všeho se po bytě potulovalo malé štěně, které všude trousilo bobky. Rodinné uspořádání bylo taky velkým překvapením. Do bytu pořád chodily návštěvy, a to včetně Láďovy bývalé manželky a současné sousedky.

Špindíra Veronika totiž Láďu po šestnáctiletém manželství sousedce přebrala. Na Míšu toho bylo nějak moc a jako vrchol zoufalství si nechala vytetovat logo Výměny manželek na zápěstí. Toho dnes trpce lituje.

„Dlouho už tam nebude, nechám si ho přetetovat, nechci ho tam,“ uvedla pro TN.cz. Jinak by ale podobné natáčení klidně podstoupila znovu, ale v jiné rodině. Stejně je na tom i její partner Míra. Ten si prý díky pořadu uvědomil, jaký poklad doma má. Což nemůže říct o náhradní manželce Veronice.

„Těch deset dní jsem přežil, ale nakonec jsem byl velice zklamanej. Celou dobu si hrála na něco, co vůbec není, a to já nemám rád. Celých deset dní mi lhala a lhala,“ popisuje společné soužití během natáčení.

A zatímco některé rodiny jsou i po výměně v čilém kontaktu, u manželů z Bruntálska tomu tak nebude.

„Nejdřív s námi Veronika nekomunikovala, pak jsme si ale prohodili pár esemesek, a dokonce se tam jeli podívat. Teď, co začali dávat upoutávky v televizi, s námi ukončili veškerou komunikaci,“ uzavírá Míša, které i po tomhle zážitku zůstal úsměv na tváři.