Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Jak se má oblékat žena plných tvarů a co se stahovacím prádlem? S tím poradí Tereza Vu

Tereza navrhuje krásné spodní prádlo.
Zdroj: se souhlasem České televize
+ Další fotografie
Móda s Terezou Vu

V sobotu od 18:00 uvede Česká televize další díl lifestylového pořadu Móda s Terezou Vu. Tentokrát se v něm módní návrhářka a její speciální hosté zaměří na téma plus size, tedy nadměrná velikost. Až 60 % evropských žen totiž nosí velikost 42, proto se jedná o více než aktuální téma. 

Návrhářka Tereza Vu v nejnovějším sedmém díle představí, jak správně nosit nadměrné oblečení. „Je důležité, aby si žena s jakoukoliv postavou uvědomila, že se nemusí bát. Může si užívat módu i samu sebe,” říká česká návrhářka.

Speciální hosté

Nový díl opět představí zajímavé hosty, mimo jiné třeba ředitelku modelingové agentury Klaudii Kovaříkovou, která spolupracuje právě s plus size modelkami. „Potkávala jsem čím dál více krásných slečen, které by se na modeling hodily, ale nesplňovaly parametry klasických modelek. Druhým důvodem byla poptávka zahraničních agentur. V Čechách zatím trh pro plus size modelky neexistuje, ale je otázkou času, než se začnou ozývat i čeští klienti,” vysvětluje Kovaříková.

Je důležité, umět správně svá kila nosit, proto se v novém díle ukáže také blogerka Kateřina Vlasáková. Ta se na svém instagramovém profilu snaží inspirovat plnoštíhlé ženy, aby se oblékaly zajímavěji a odvážněji. „Člověk musí oblečení shánět, kde se dá. Pro ženy při těle je to větší výzva, ale kdo hledá, najde. Mně například pomáhá, když si outfity vybuduju už dopředu. Vím, co si k čemu obleču. Pak nemusím přemýšlet, co z šatníku vytáhnu. Nebojte se barev a kombinací,” zdůrazňuje Vlasáková.

I v tomto dílu se objeví stylista Honza Pokorný, který poradí, jak si správně vybrat a nosit formující prádlo. „Formující prádlo vyhladí jakoukoliv nedokonalost, proto se nosí pod oblečení, které je na tělo. Například pod elastické topy, pouzdrové šaty z jemného materiálu jako hedvábí,” radí Pokorný.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy