Kristina (11) nám roste do krásy! Svůj status nejkrásnější holčičky světa si stále drží. Nabídky na modeling se jí jen hrnou. Správu jejích sociálních sítí má pod kontrolou její matka Glikeriya Shirokova, která se již v minulosti setkala s kritikou za to, že svou dceru už v útlém věku takto předvádí.

Čím je ovšem Kristina starší, tím více se pod jejími fotkami objevují oplzlé komentáře. Terčem kritiky se ale stává paradoxně Kristinina matka, nikoliv ti, kteří komentáře píší. Prý uveřejňuje fotky, které jsou nevhodné pro sociální sítě. K tomu se však Glikeriya vyjádřila jasně: „Nemyslím si, že fotky mé dcery jsou nějak nevhodné, pouze pedofil tak může smýšlet. Pokud má někdo tenhle názor, měl by navštívit doktora!" setřela nenechavé komentátory.

Kristina je navíc hlavní hvězdou v připravovaném filmu Ruská nevěsta, který by měl přijít do kin již letos. Film pojednává o ruské ženě, která se s dcerou přestěhuje do Ameriky, aby se provdala za miliardáře. Krátce po svatbě se však její manžel promění v psychopata a začne boj o holý život. Roli její dcery ztvárnila právě Kristina.