Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jak se má MC Erik & Barbara? Slavné DUO byste dnes nepoznali!

Kdo by na ně dokázal zapomenout? Jejich hity Sen a Keď príde láska znal snad každý! V devadesátých letech udávali hudební směr na Slovensku, ale i u nás. Dokonce zažili obrovský boom i v Japonsku. Kde je ale konec nejslavnějšímu slovenskému duu dneska?

Barbara Haščáková a Erik Aresta se znali z dob působení ve skupině Maduar, ze které ale brzy odešli a rozhodli se zkusit štěstí společně.

A udělali jedině dobře. V roce 1995 podepsali smlouvu na tři alba a začala se psát jejich kariéra. Milovali je všichni. A bylo jich všude plno. Věděli, v čem jsou dobří a co posluchači chtějí, tak jim to servírovali přímo ve velkém.

Duo dokonce reprezentovalo Slovensko na soutěži Eurovision. Sice nezvítězili, ale dostalo se jim velkého úspěchu, a tak mohli uspořádat velké turné po Evropě, které samozřejmě sklízelo úspěch.

V roce 1998 ale začala jejich sláva upadat, tak se rozhodli každý věnovat svým projektům. Erik je DJ a producent a stále rád vzpomíná na staré dobré časy, kdy je s Barbarou každý miloval.

Je škoda, že skupina nepokračovala dál a nezkoušela prorazit více ve světě. Kdo ví, kde by dnes byli.

Související články

Další články