Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jak se krotí krokodýli: Poslední film nezapomenutelného žlutého Dana Nekonečného

Jak se krotí krokodýli: Poslední film nezapomenutelného žlutého Dana Nekonečného
Zdroj: YouTube
+ Dalších 20 fotografií
Filmy
Je tomu už více než rok, co Česko zasáhla smutná zpráva o úmrtí nejextravagantnějšího zpěváka a krrrále všech rrrozkoší Dana Nekonečného (†52). Byl legendou nejen ve světě hudby, ale blýskl i ve světě filmovém. Sice si za svou kariéru zahrál jen ve třech snímcích, ale ve svých rolích byl vždy nepřehlédnutelný. Stejně tak tomu bylo i ve filmu Jak se krotí krokodýli, který byl bohužel i jeho posledním.

Ve snímku Jak se krotí krokodýli se Dan Nekonečný ukázal v roli jednoho z tatínků roztomilého Vítka Koudelky. Ten měl rovnou dva tatínky a dvě maminky, jeho rodina byla velmi výstřední. I proto se Nekonečný pro roli Mikiho Koudelky hodil.

Neobvyklou rodinu kromě Dana Nekonečného tvořil ještě Pepa Vojtek, Sabina Laurinová, Tereza Duchková a tehdy ještě maličký Tomáš Peč v roli Vítka. Ten je dnes už o 13 let starší a diváci se shodují, že byl jedním z nejroztomilejších dětí na filmovém plátně.

Dan Nekonečný se ale ve skutečnosti od své filmové podoby velmi lišil. Na to, jak vypadal v soukromí a že úsměv nebyla jen maska, se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy