Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Jak se k ochrnutému Jančaříkovi zachovali kolegové na Nově? A kdo ho nahradí?

Michal Jančařík prožívá velmi složité období.
Zdroj: Profimedia
Vážné zdravotní problémy ho donutily na čas přerušit kariéru moderátora Počasí na TV Nova. Počítají ještě s oblíbeným Michalem Jančaříkem na televizních obrazovkách, nebo už za něj mají náhradu?

Minulý rok v listopadu obletěla televizní svět smutná zpráva. Michal Jančařík vážně onemocněl a začaly mu selhávat ledviny. Ač absolvoval transplantaci ledviny, tak se stejně později dostavily vážné komplikace.

„Tři dny po transplantaci jsem náhle musel na stejně těžkou a naprosto neplánovanou operaci míchy. Stalo se to, že u míchy praskla céva a vytékající krev na míchu velmi tlačila. Lékaři tlačící krev odsáli, ale tlak na míchu byl velký a způsobil nefunkčnost mých spodních končetin,“ popisoval situaci sám Michal.

A jak se k celé situaci staví TV Nova, zaměstnavatel Jančaříka? Tisková mluvčí TV Nova Alžběta Cimová v první řadě přeje Jančaříkovi, aby celou složitou životní etapu zvládl. Je patrné, že na Nově počítají s jeho návratem na televizní obrazovku. „Počítáme s ním a hlavně mu přejeme hodně sil a brzké uzdravení. Těšíme se na shledání, ať už přes televizní obrazovky, nebo přímo při moderování Počasí,“ uvedla Cimová s tím, že náhrada se nehledá.

Související články

Další články