Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jak se jí to podařilo? Vedle Adély zkrotnul bouřlivák Langmajer (53) jako beránek

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
Oslavenec
Dříve byl vnímán jako playboy, kterého nedokázala zkrotit ani manželka nebo fakt, že je otcem dvou dcer. Herec Jiří Langmajer (53), který dnes slaví narozeniny byl proslulý milovník adrenalinových sportů, dobrodružných výprav a také ženské krásy. To se však změnilo s příchodem jeho druhé osudová ženy Adély Gondíkové (45).

Nikdo nedával začínajícímu vztahu "Langoše" a Adély Gondíkové moc šancí. Herce totiž předcházela jistá pověst, žádná sukně si před ním nemohla být jistá, a tak měla Adélina rodina zpočátku obavy, jestli je Jiří pro Adélu ten pravý.

Obavy se však nepotvrdily. Naopak. Po několika měsících i Adélin bratr Dalibor Gondík uznal, že Adéla po boku Langmajera vykvetla a že jí vztah s ním jen prospívá. Gondíková byla po rozvodu s Ondřejem Brouskem dost skleslá a smutná, a tak přišla pro ni zasloužená vzpruha. Charismatického herce jí nejedna žena musí závidět, vždyť Langmajer svým šarmem dokázal okouzlit i o několik desítek let mladší ženy.

Problémy však neřešila jen Adéla. Jiřího dcery nemohly dlouho tatínkovi odpustit, že opustil rodinu. I to se však po pár letech urovnalo a už v roce 2014 se Langmajer dušoval, že mu dcery odpustily a Adélu přijaly jako jeho partnerku.

Adéla se nechala slyšet, že jsou jako ozubené kolo, které do sebe dokonale zapadá. Jsou jako oheň a voda, jejich vztah není stereotypní, ale ani bouřlivý, zkrátka se hledali, až se našli.

Láska této na první pohled nesourodé dvojici vydržela dodnes a za pár týdnů svůj vztah zpečetí svatbou Jiřímu přejeme k dnešním narozeninám, aby se ho štěstí drželo i nadále.

Související články

Další články