Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Jak se hojí popáleniny Týnuš Třešničkové? Její slova vás HODNĚ PŘEKVAPÍ

Zdroj: Instagram
+ Dalších 47 fotografií
Léčba
Jak se daří popálené Týnuš Třešničkové (23)? Tvář, kterou měly plameny loni v září zasáhnout nejvíce, ani po šesti měsících stále neukázala. Vše ale nasvědčuje tomu, že se krásné youtuberce daří dobře a její pobyt v Turecku by se mohl chýlit ke konci. Tímhle se v posledních dnech totiž v nemocnici zabývá!

Bude moct Týnuš Třešničková (23) zase rozdávat půvaby, anebo jí už navždy zůstanou ošklivé jizvy po popáleninách? Sama tvrdí, že trvalé následky mít nebude, zatím však neukázala, jak moc plameny zasáhly její tvář.

V istanbulské nemocnici přitom leží už šestým měsícem. A přestože se měla do Česka vrátit už na Vánoce, dosud to nevypadalo, že by si mohla z Turecka jen tak pláchnout domů.

Navzdory přísnému režimu, který Týnuš naordinovali lékaři, se jí daří dobře. Aspoň podle Instagramu, kde na dívku s popáleným obličejem řeší naprosté malichernosti. „Tak si prohlížím alba v telefonu a narazím na zajímavé složky, které se automaticky samy vytvořily. Může mi někdo vysvětlit, jak saktra ten telefon dokáže rozpoznat, že je na fotce moučník?!“ divila se.

Tak snad youtuberce pozitivní nálada vydrží a ve stejném duchu bude pokračovat i její léčba. Rodina i fanoušci už se nemohou dočkat, až budou mít milovanou Týnuš zase v Česku!

Související články

Další články