Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Jak se hádají jednotlivá znamení: Býci jsou trpěliví, Lvi mají ve všem pravdu

Zdroj: profimedia
Hádka mezi mužem a ženou může vypuknout kdykoli. Nejčastěji se tak stane kvůli maličkosti. Některá znamení umí svůj vztek potlačit, jiná se neubrání výbuchům vzteku. Ať už je to tak, či ona, zkuste jim to odpustit. Předurčily jim to hvězdy.

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Horkokrevní Berani mají jeden „dar“. Umějí vybuchnout nejrychleji ze všech znamení zvěrokruhu. Každičká jiskra dokáže vzplanout v obří požár. Mají v sobě takové množství hněvivé energie, že mají často problém se ovládat. A i když jsou chvíle, kdy by rádi zachovali klid, je to pro Berany často nadlidský až nemožný úkol. Berani se dají se svou vznětlivostí přirovnat k sopce. Vybuchnou náhle, silně, křičí a nemají daleko k tomu někoho napadnout i fyzicky. Hádají se až do úmoru.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Vyrovnaní zrozenci v Býku se mohou jevit jako oázy klidu. Nedejte se mýlit! Jejich trpělivost není bez hranic a běda tomu, kdo je překročí. Zrada a neloajalita nejsou tolerovány. Vytáčí je dvojí metr a diskriminace. Jejich hněv narůstá zprvu nepozorovaně. Potřebují více času k tomu, aby si vše srovnali v hlavě a vrátili se ke své vnitřní rovnováze. Raději volí diskusi, než by šli do konfliktu. S klidem se snaží před druhým obhájit svoji pravdu.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Blíženci jsou živelní a nepředvídatelní. Je složité jen tak podle všech jejich atributů popsat, jak zrovna zareagují v konfliktních situacích. Jednou vše řeší klidně a s rozvahou a podruhé zase jako by měli nervy v kýblu a potom závodí o titul Fúrie – hadr! Milují hovory o svých emocích, ty se však natolik různí, že je těžké je zachytit. Křičí, třískají porcelánem, kopou do dveří… v takové situaci je neradno je zastavovat. Umí být i vulgární a všehoschopní.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Raci jsou klidní a snaží se chápat stanovisko protistrany. Pokud ale přijdou na to, že nejsou doceněni, pochopeni, někdo je dokonce uráží, pak v nich hněv narůstá. K výbuchu zlosti u nich dochází ale jen velmi zřídka. To ovšem neznamená, že by jejich hněv byl menší než u jiných znamení zvěrokruhu. Hněv se u nich pouze projevuje odlišně. Rozzlobení Raci cítí vnitřní nechuť a odpor vůči svému soupeři. V hlavě si přehrají plamenně květnaté projevy, ale navenek pouze náhle citelně ochladí své styky s danou osobou.

LEV (23. 7. až 22. 8.)

Lev jako skutečný vládce musí mít vždycky a ve všem pravdu. A pokud se to někdo pokusí znevážit, může se připravit na královský hněv. Chcete-li se Lvem vycházet, naučte se závadu houpacího koně: ten hýbe hlavou jen nahoru a dolů, nikdy neotáčí hlavou do stran. Pokud se budete hádat se Lvem, mějte prosím na paměti, že pravdu má vždy on, protože pravda je vždy na straně toho, kdo křičí hlasitěji. Vzteklý Lev je připravený říci cokoliv proto, aby měl na víc než vy.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Zrozenci v Panně jsou neuvěřitelně trpěliví, jsou pečliví a dokážou snést hodně. S velkým pochopením snášejí všemožné křivdy a provinění okolí na nich samých i jejich rodině. Všechno však má své hranice a i Panny se dovedou pohroužit do emocí hněvu. Myslíte si však, že to postřehnete? Možná vůbec. Raději totiž mlčí, a to čím víc jsou naštvané, než by šly do přímé konfrontace. V takové situaci se stávají chladné, mlčící a jen s velikou námahou je donutíte k jakékoliv debatě o problému.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Váhy jsou vyrovnané a trpělivé, proto vám dá dost práce vyvést je z jejich klidu. Vždy se snaží nalézt reálné řešení každé situace. I pokud se vám podaří zajít za jejich hranice, i tehdy se budou snažit zachovat chladnou hlavu. Budou tak dlouho v duchu počítat do desíti, až je zlost přejde. Kromě toho, že jsou klidné, jsou také velmi citlivé. Ačkoliv nemívají příliš výbuchy hněvu, o to více se cítí raněné. O své bolesti i zraněných citech budou hovořit dlouho a vychrlí potoky hořkých slov.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

Nemáte většího nepřítele, než uraženého Štíra. Velmi nenápadní a tajemní Štíři dovedou hrát hodně dlouho domnělé andílky ve špatné hře. Tváří se, jako by nevěděli, odkud běžel zajíc. Není větší omyl! Všeho si všimnou a vše si pamatují. Jejich heslo zní: pomsta chutná nejlépe servírovaná za studena. Říci Štírovi, že se mýlí je regulérní pokus o sebevraždu. Vždy trvá na svém. Pro ně nejsou hospodské potyčky ani se nemusí školit v hlasitosti projevu. Štíři svého nepřítele likvidují postupně a systematicky.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Střelci působí jako skuteční diplomaté a oázy klidu a míru. Pokud jim to baštíte, jste na omylu! Zrozenci tohoto znamení jsou živelně výbušní, ale své umí říct i kultivovaně. Řídí se podle jupiterské energie, kterou v sobě mají. Snaží se udržet emoce na uzdě, jde jim to však někdy hodně ztuha. Nic nepotěší Střelce víc, jako šťavnatý drb. Nesmí se však týkat jich samotných! Natrefíte-li na rozčileného Střelce, jděte mu raději rychle z cesty. Jakákoliv diskuze je v tomto stavu bezpředmětná. Jejich výbuchy navíc často bývají nespravedlivé.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

Lidé narození ve znamení Kozoroha mívají obvykle svůj svět uspořádán. Všechno má své místo, kde to má i zůstat. Jejich životní fráze může znít: „Proč jsou ty ponožky ve druhém šuplíku, když byly vždycky ve třetím?!“ Nemá cenu překopávat jejich staré základy a měnit zajeté koleje. Kozorozi málokdy vybuchnou. Jejich frustrace narůstá pomalu, zato jistě.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

Jednání a reakce zrozenců Vodnáře na konfliktní situace bývají rozdílné. Stane se, že mohou křičet a nepustit vás ke slovu. Mohou být zaslepení a nespravedliví. Vodnáři se však jako ohni vyhýbají konfliktům. Často člověka, který je štve, ignorují. Pokud už musí vytrpět jejich přítomnost, například pracovně, potom budou chladní, oficiální a upjatí. Než se hádat, raději se jdou projít ven. Pokud už je někdo vyprovokuje, utínají hádku několika ostrými a přesně zacílenými slovy.

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

Citliví zrozenci ve znamení Ryb raději odplavou, nežli by byli vtaženi do sítě konfrontací. Většinou vše berou v citové rovně. Nežli výstupy, hádky a křiky, raději odejdou z domu na procházku, aby se pokud možno vyhnuli nepříjemnému dialogu, byť směřujícímu k objasnění celé situace. Ale neměli byste se tím řídit, protože naše milé Rybky ukrývají i druhou a méně mírumilovnou tvář.

Související články

Další články