Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jak se fotí závislost na heroinu? Podívejte se na unikátní video s modelkou Katkou

+ Dalších 13 fotografií
Velká fotogalerie
V pubertě byla krásnou dívkou, měla mnoho snů. Jenže pak jí krásu i život zničil jed zvaný heroin. Katka Bradáčová (41) mohla být na zcela jiné životní cestě, kdyby se před lety rozhodla jinak, než že svou duši odevzdá drogovému démonovi. Třeba stát se modelkou... Díky redakci eXtra.cz si vyzkoušela, jaké to je na den stát před objektivem profesionálního fotografa. Na chvíli zapomněla na svůj smutný životní osud a byla šťastná.

Zná ji snad každý. Její příběh šokuje a slouží jako odstrašující příklad pro ty, kteří by si rádi hráli s drogami.

Nejznámější narkomanka České republiky Katka Bradáčová urazila za poslední rok pořádný kus cesty. Rozešla se s přítelem Jirkou, rozhodla se skončit s metadonem, změnila své zázemí. Znovu hledá smysl a cíl svého života.

Udělali jsme pro ni malé překvapení, splnili jsme jí její sen - přání - nechat se nafotit profesionálním fotografem. Jiří Píša, vystupující pod pseudonymem Pražský fotograf, souhlasil, že Katce nafotí sérii snímků.

Katka se vůbec poprvé postavila do pozic, které jsou pro modelky běžné Užila si svůj sen, který jsme jí splnili. Na chvíli se opět cítila jako člověk, který není na okraji společnosti. A všechny svou chutí a elánem překvapila. "Hrozně jsem si to užila," svěřila nám Katka, která se před samotným focením nalíčila. Vzala rtěnku a zrcadlo a dbala na každý detail.

Jak si focení nejznámější narkomanka Česka, která v posledních týdnech touží po životní změně, aby mohla být se svou dcerou Terezkou, užila? Na to se podívejte v exkluzivním videu.

Související články

Další články