Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jak se dostat na luxusní dovolenou? Jak si užít let v první třídě? Dominika Myslivcová vás poučí!

Dominika Myslivcová si Maledivy užila.
Zdroj: archiv D. Myslivcové
+ Dalších 12 fotografií
Před pár týdny se Dominika Myslivcová (23) vrátila z luxusní dovolené na Maledivách. Jak je jejím zvykem, své fanoušky celou dobu zásobovala fotkami a krátkými spoty. Zároveň samozřejmě naštvala ty z vás, kteří jí nemohou přijít na jméno. Pokud jste chorobní závistivci a chcete se dožít nového roku, na tohle video se rozhodně nedívejte!

Letecká společnost Emirates vlastněná emirátem Dubaj patří mezi nejlepší na světě. Tím spíš, když letíte první třídou. Luxus, kam se jen podíváte. I když většina z nás se tam nejspíš nepodívá nikdy. O to víc může naštvat, když si pustíte video pod článkem.

Růžová Barbie Dominika Myslivcová (23) v něm ukazuje, jak se měla na své cestě na Maledivy. Nutno podotknout, že je to opravdová paráda. Vybrané jídlo, toalety větší než leckterá garsonka, sprchový kout, fontána či „live“ sledování startu a celého letu a další vychytávky, o kterých při běžném letu ani nesníte. Na dalším videu pak předvádí, jaká nádhera je resort Gili Lankanfushi, kam vyrazila. Ten luxus a kvalita resortu, to si snad ani neumíme představit. Jestli si říkáte, kde na to zase vzala a že za ní musí stát nějaký bohatý milenec, možná budete zklamáni.

Myslivcová si totiž užívá hlavně díky tomu, že ze všech svých cest dělá tato videa. Zřejmě už jste slyšeli o tom, že si různé firmy nejznámější youtubery hýčkají jako oko v hlavě. Není se čemu divit, jejich vliv na veřejnost je obrovský.

A o to právě jde. Tím spíš, když si vyberou českou rekordmanku (vždyť jedno její video má přes 70 milionů shlédnutí). Když se navíc podíváte na web luxusni-dovolena.cz, tak zjistíte, že opravdu nejde o to vyrazit na dva dny pod stan na Okoř a opékat si tam buřty. Zkrátka se vyplatí vyslat youtubera kamkoli, na cenu se v takovém případě nehledí. A uznejte sami, kdo by při pohledu na videa po něčem takovém netoužil. Ale nezoufejte, třeba vás ježíšek překvapí letenkou Emirates First Class a voucherem na Maledivy.

Související články

Další články