Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Jak se dneska má sexy Nadia z filmu Prci, prci, prcičky? Ve čtyřiceti vypadá líp než zamlada a neuvěříte, co dělá! ODHALENÉ FOTKY UVNITŘ ČLÁNKU

Shannon Elizabeth je opravdu krásná žena!
Zdroj: Facebook
+ Dalších 7 fotografií
Vzpomínáte na sexy studentku Nadiu, kterou ve filmu Prci, prci, prcičky, chtěli sbalit všichni chlapi? Docela daleko se dostal panic Jim a pokusil se ji dokonce před kamerou svléknout. Nakonec to ale skončilo jeho trapasem. Ona pak dala přednost "nerdovi" Chuckovi. Jak se ale daří herečce Shannon Elizabeth (42) dnes?

To to letí. Krásné Shannon je dneska už přes 40 let. A platí u ní, že pokud je člověk krásný uvnitř, je to vidět i navenek. Shannon se po boku svého partnera Russella Simmonse věnuje záchraně zvířat. Upozorňuje na brutální podmínky ve velkochovech, množírnách a ilegální činnost pytláků.

Na rozdíl od některých celebritek se nespokojí jenom s bojem na sociálních sítích, ale sama do kritických oblastí jezdí. Fotí znetvořená těla nosorožců a slonů, které znetvořili pytláci.

A co vlastně Shannon dělala, než se naplno vrhla zachraňovat zvířata? Dál hrála v teenagerských komediích a věnovala se modelingu. Pak si začala hodně slušně vydělávat jako profesionální hráčka pokeru a na hře se stala skoro závislou.

Stihla se jednou rozvést a chvíli randila se svým tanečním partnerem z americké show Dancing with the Stars. Podle jejích fotek to vypadá, že během všeho toho frmolu neměla ani čas stárnout!

Související články

Další články