Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Jak se dělá BEZPEČNÝ SEX! Vítejte v největší firmě na kondomy, kde ví o gumě všechno

Zdroj: youtube.com / Karex
Malajsijská firma Karex vznikla jako malý rodinný podnik. Ročně produkovala 60 milionů kusů kondomů. Ty časy jsou pryč. Dnes má Karex tři obrovské výrobny, expanduje do Thajska a říká se, že každý 10. kondom na světě pochází z jeho továren. Podívejte se, jak se vyrábí kondomy pro celý svět.

Malajsie patří mezi absolutní špičku v produkci kaučuku. Je logické, že místo na slunci tu mají také společnosti vyrábějící kondomy Tou největší na světě je Karex, který píše svou historii od 80. let.

Ročně se tady vyrobí 4 miliardy kusů pánské ochrany a vedení společnosti předpokládá další růst. Do konce roku 2015 by produkce měla být zvýšena na 6 miliard kusů ročně. Společnost je od roku 2013 na burze

Karex chce svou strategii neustále přizpůsobovat potřebám zákazníků. A ty se v průběhu doby mění. Nestačí jen ochrana, chce to i nápad. A tak vznikají různé tvary, různé vůně i různé velikosti. Karex má povolení vyvážet do 110 zemí světa, proto si hledí svého renomé.

Pánská ochrana je testována v kapalině, natahováním na napínáky i pomocí elektřiny. Karex se snaží, aby jeho produkty byly stoprocentně účinné. K tomu rozjel výrobu lubrikantů a některých lékařských pomůcek. Jako jsou cévky a sondy.

Související články

Další články